Ferizaj | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

315 , 2
316 , 54
318 , 173
320 , 456
323 , 10
324 , 27
325 , 77
328 , 15
330 , 63
335 , 8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:53 ,

Bmw 320i Benxin Rks 1 Vit Klimatronik Gjendje pa vrejtje

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:17 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:48 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:48 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 ,

Bmw 320 D f30 Automatik - 2013 / I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

SHES BMW 318 D AUTOMATIK LUXURY

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:41 Shitorja ,

BMW 320 D Diesel Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Shitorja ,

BMW 320 d X_Drive * facelift *

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:19 Shitorja ,

BMW 320d Automatik Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

BMW 320d GT * FACELIFT *

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:35 ,

Shitet bmw 330M ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:21 ,

Bmw 325 3.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:57 ,

SHITET BMW 320 D, F30 AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 ,

BMW 320d M-SPORTPAKET AUTOMATIK XDRIVE

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:16 ,

BMW 320D M-PAKET

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:19 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:18 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Maj 19:55 ,

Bmw e91

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 19:36 ,

BMW 320D XDRIVE 184 PS Automatik me Dogan -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 18:10 ,

Shiten tavolina me karriga 7 kopleta

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 17:26 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:04 ,

BMW 320 dizell viti 2002 rks 10 muaj

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 11:48 ,

Shitet BMW 316i viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 20:04 ,

Shes bmw delfin

1 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:22 ,

����i SHiTUR ����

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 13:12 ,

Shitet BMW

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 13:07 ,

Shitet BMW automatik ne gjendje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 13:07 ,

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:42 ,

Shitet vetura BMW

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 14:06 ,

Bmw 320 f30

13 333 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:29 ,

Shitet makina

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 15:59 ,

Bmw 320d

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:47 ,

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:56 ,

BMW 320 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:31 ,

BMW 320 AUTOMATIK 2013

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 23:46 ,

Shes kerrin BMW 318d

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 18:54 ,

Shitet Bmw 318ti automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 18:54 ,

Bmw 320 CL Personal Edition

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:38 ,

BmW 318 E 46

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 23:11 ,

Bmw e30 Per merakli bej ndrrim me vetur ose kombi

4 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 09:17 ,

BMW 320 XDRIVE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:09 ,

BMW E46 320DIZEL��AUTOMATIK��FACELIFT FULL OPC

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:27 ,

Shes bmw 320 d

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 12:20 ,

Shesim INSTSGRAM per biznese

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:48 ,

BMW 320 d

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:31 ,

Bmw 320d 2004 Automatik ne gjendje te rregullt

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:55 ,

Bmw 320d Automatik 2004 ne gjendje te rregullt

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione