Pejë | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

316 , 58
318 , 98
320 , 214
323 , 5
324 , 7
325 , 37
328 , 7
330 , 16
335 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:54 ,

BMW F30 318 D TWIN POWER AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS-15

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturave

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

Bmw 320D e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 ,

Bmw 320D e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:47 ,

Bmw e46 e bom ndeshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:03 ,

Bmw 320 46 2.0 Dizel rks shum i rujtur 049459202

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:49 ,

Shes Ndroj Bmw 318i 1Vit RKS

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 07:34 ,

BMW 320i FACELIFT 2003 RKS 7MUJ

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:27 ,

Bmw e46 M-Packet Manual

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 22:55 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 15:36 ,

BMW 320 sport power

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:03 ,

Bmw 320 2.0disel 1vit rks ����

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 17:35 ,

Fellne 18

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Mar 17:15 ,

Bmw 320xd

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 21:41 ,

shes veturen bmw 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:04 ,

Shitet bmw 316 2003 facelift 154000km

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 18:27 ,

BMW 320 vit 2016

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 21:24 ,

BMW 318D F30 AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:11 ,

Bmw 320

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:13 ,

( I SHITUR). BMW F30 M-PERFORMANCE 320d

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 19:58 ,

Bmw 318

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:45 ,

Bmw 320d Facelift 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:57 ,

Bmw 318i e36

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 16:22 ,

.shkq

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 11:57 ,

Ndrroj dy skuterat 125cc me kerr me/pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 18:28 ,

Bmw 320 x-drive

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 09:06 ,

BMW M PERFORMANCE 320

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 18:48 ,

BMW 320d xdrive 184ps

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:28 ,

shes dhe bej nderrim BMW3

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 05:11 ,

shitet bmw e36

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 22:29 ,

BMW 318D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 21:52 ,

Bmw 320d

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 21:33 ,

Bmw 320d

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:11 ,

Shitet ose ndrrohet e46 cabroi 2.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 16:58 ,

shitet ose ndrrohet e46 cabroi 2.5 benxin

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 20:44 ,

BMW 320D

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 19:17 ,

Yamaha beluga 125cc ndrrim me vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 14:35 ,

shitet ose ndrrohet bmw e45 cabroi 2.5 24v

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 20:32 ,

shitet ose ndrrohet bmw kupe 320i

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:58 ,

shiter ose ndrrohet bmw e36 kupe

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 10:07 ,

SHES BMW 325D AUTOMATIK FULL EXTRA

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 16:33 ,

Pasat 2.3b 1 vit regjistrim

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 17:13 ,

Bmw 316i-10muj rks,klim, ndrrim me kerr me tmadh

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:48 ,

Bmw 320d

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 10:25 ,

Bmw 320 dizell Qmimi me marrveshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 17:24 ,

Bmw 320d

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 11:54 ,

Bmw 320d e90

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 20:21 ,

Shes bmw 320 coupe

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:33 ,

Shitet BMW E46 320d

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione