Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 3

315 , 17
316 , 640
318 , 1641
320 , 3763
323 , 80
324 , 104
325 , 545
328 , 149
330 , 487
335 , 76

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:51
Linku:
,

BMW individual 330 xi M Paket

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 17:25 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:25 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:21 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 ,

BMW 320D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Shitorja ,

BMW E90 318 D Facelift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Shitorja ,

BMW 320D DIESEL 2.0 MANUEL 6 SHPEJSI M-PACKET FULL OPSJON

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 ,

Shitet bmw 320d

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:36 ,

BMW 320d AUTOMATIK

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:29 ,

Bmw 318

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:28 Shitorja ,

Bmw 320d M paket Full extra

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

Shes BMW 320d (F30) - Sport Line

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:22 ,

BMW 328i 2014 2.0 Benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:22 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Shitorja ,

Bmw 320d automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Bmw 330 E90 M Packet Lci

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Blejm Vetura me Defket Te Akcidentuar pa Dogan Etj

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:49 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturave

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

Blejm.te Gjitha Llojet e Veturave

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:13 ,

BMW 318 dizel

8 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

Shes nr ipkos 049-552-133

99 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:00 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:59 Shitorja ,

2016 BMW 3 GT

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:53 ,

BMW 320D XDRIVE 184 PS Automatik me Dogan -2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

Bmw 3Serie 320d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:47 Shitorja ,

BMW 316 2.0D Manual i sa po DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Bmw 318,2.0,viti 2009,automatik

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Shitorja ,

Bmw 318 D Touring AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Shitorja ,

Bmw 320 2.0 dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 ,

BMW 320D automatik RKS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

Shes BMW 320 D touring.2.0 dizell.Viti 2007.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:02 ,

BMW E46 320I REGJISTRIM 8 MUJ

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:59 Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:45 ,

BMW 318 2011 Facelift I doganuar

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

BMW 3 F30 2.0D AUTOMATIK E SAPO ARDHUR VITI 2012

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

BMW 3 F30 AUTOMATIK VITI 2012 Gjendje jashtzakonisht te mir

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

BMW 320d GT * FACELIFT *

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:53 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:48 ,

BMW E36 1.8i

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:33 ,

Shitet Bmw 320 diesel - Automatik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

BMW E90 330D (245 PS) FACELIFT LCI XDRIVE AUTOMATIK RKS !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:06 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:05 ,

BMW E46 320 DIZEL 2001 RKS 1 VIT KLIM FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione