Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 4

418 , 11
420 , 62
425 , 8
428 , 10
430 , 32
435 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:36 Vetura , Rahovec

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:34 Vetura , Viti

BMW 420 d 2015 2.0 Diesel Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:30 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Vetura , Vushtrri

Bmw 430 Automatik pa Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:18 Vetura , Burim

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 22:56 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:29 Vetura , Prishtinë

BMW 430d X Drive Gran Coupe / 2014 / 317000 km

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 08:14 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 21:31 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Mar 14:05 Vetura , Prizren

Bmw 420 grandcoupe M packet 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 06:23 Vetura , Therandë

Bmw 420d X drive 2015 PA DOGAN����

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:04 Vetura , Drenas

BMW 4-serie 420d Xdrive

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:39 Vetura , Mitrovicë

BMW 435xd F32 Coupe 313 PS

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 12:53 Vetura , Mitrovicë

BMW 435xd F32 Coupe Viti 2014 313PS Dizel

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 15:50 Vetura , Skenderaj

shitet BMW

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 10:16 Vetura , Prishtinë

BMW 430 X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 01:23 Vetura , Prishtinë

BMW 430 X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 13:32 Vetura , Prishtinë

Bmw 4 Xdrive Mpaket

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:44 Vetura , Prishtinë

BMW 430D X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:30 Vetura , Prishtinë

BMW 430D X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 18:16 Vetura , Ferizaj

BMW 4 4×4

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 15:07 Vetura , Pejë

Shitet BMW 420d grand coupe 2.0 2015 ne gjendje shum te mir

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 00:59 Vetura , Prishtinë

BMW

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 23:26 Vetura , Prishtinë

BMW 420 grand coupe

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 23:09 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 420 grand coupe

28 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 15:04 Vetura , Prishtinë

Bmw 420D grandcoupe 2015 Luxury Line

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:22 Vetura , Ferizaj

BMW 320 D

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 17:03 Vetura , Prizren

BMW 420d M-packet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:37 Vetura , Prishtinë

Bmw 418D Sport line 2.0 150 CV

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:03 Vetura , Prishtinë

BMW 420d

22 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 14:25 Vetura , Prizren

Bujar gashi

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 17:59 Vetura , Ferizaj

bmw 420d regjstrim 1 vjet full opsione ekstra

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

430D Xdrive Coupe M sport Paket

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 13:30 Vetura , Prishtinë

BMW 420

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 14:51 Vetura , Mitrovicë

“AUTO PJES RIDI MITROVIC” Tek ne mund te gjeni te gjitha paj

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Sht 11:28 Vetura , Prishtinë

Bmw 430d xdrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 19:04 Vetura , Prishtinë

BMW 430d Xdrive M-Sport Paket 05.2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 21:27 Vetura , Fushë Kosovë

BMW

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 08:45 Vetura , Prishtinë

Bmw 435d xdrive ���� M///

26 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 23:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 420d GranCoupe 2015

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 21:18 Vetura , Prishtinë

SKUTER ELEKTRIK

1 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 12:53 Vetura , Gjilan

Bmw 428i

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 04:30 Vetura , Therandë

Bmw420d granCoupe

18 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:35 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Maj 08:35 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Maj 00:02 Vetura , Fushë Kosovë

BMW

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 01:25 Vetura , Ferizaj

BMW 428i Cabrio viti 2016

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 01:12 Vetura , Prishtinë

Gjej mesazhat,fotot dhe videot e fshira nga telefoni, laptop

599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

Shiitet BMW 435 D

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione