Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 430 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 430 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:01 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:37 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura BMW Gjitha Serijat Pa Dogan Rks Defekt Aksident

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Sht 04:46 Vetura , Prishtinë

BMW 430 d xDrive

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 10:28 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 19:02 Vetura , Prishtinë

BMW 430D xd

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 19:02 Vetura , Prishtinë

BMW 430D xd

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 23:51 Vetura , Prishtinë

BMW 430d xd 10.2018

04 Gush 05:58 Vetura , Prishtinë

Bmw serie 430XD

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:12 Vetura , Prishtinë

Bmw 430 xdrive

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:24 Vetura , Gjilan

Bmw 430 X-drive e ardhun nga Zvicrra

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 23:35 Vetura , Ferizaj

Gjendje te rregullt

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 08:10 Vetura , Ferizaj

BMW 430 4×4

21 800 EUR

07 Maj 14:12 Vetura , Ferizaj

Bmw 430d

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:38 Vetura , Prishtinë

BMW 430 X-DRIVE

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:16 Vetura , Prishtinë

BMW 430 X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 01:23 Vetura , Prishtinë

BMW 430 X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 13:32 Vetura , Prishtinë

Bmw 4 Xdrive Mpaket

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:44 Vetura , Prishtinë

BMW 430D X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:30 Vetura , Prishtinë

BMW 430D X-DRIVE

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 18:16 Vetura , Ferizaj

BMW 4 4×4

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 00:59 Vetura , Prishtinë

BMW

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

430D Xdrive Coupe M sport Paket

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:28 Vetura , Prishtinë

Bmw 430d xdrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 19:04 Vetura , Prishtinë

BMW 430d Xdrive M-Sport Paket 05.2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 16:28 Vetura , Prishtinë

BMW 430 D

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:44 Vetura , Prishtinë

BMW 430xd

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 17:12 Vetura , Prishtinë

BMW M-Packet 430 XD Grand Coupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 15:25 Vetura , Prishtinë

BMW 430 M-packet Grand Coupe

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 16:06 Vetura , Lipjan

BMW 430 D X-drive

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 01:42 Vetura , Ferizaj

BMW 430 GRAN COUPE M-PAKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 20:29 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 full opsion dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:32 Vetura , Prishtinë

Bmw 430 xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 11:59 Vetura , Skenderaj

BMW 430d Nafte *AUTOMATIK*BI-XENON*5DYER*NAVI*

18 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 17:56 Vetura , Pejë

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 21:56 Vetura , Therandë

Bmw 430xd gran coupe luxory line 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 15:30 Vetura , Prishtinë

Bmw 440i

47 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Maj 23:59 Vetura , Prishtinë

Kerkoj kto paisje per folie te veturav

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 09:41 Vetura , Prishtinë

bmw 430D 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 22:14 Vetura , Prizren

Fellne 16coll

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 13:37 Vetura , Burim

shes BMW

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 430 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione