Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 37
520 , 1026
523 , 54
524 , 165
525 , 1530
528 , 107
530 , 2232
535 , 228
540 , 25
545 , 8
550 , 42

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 21:58
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 535d 2014 km 146000 (Garantume)

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 09:48 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:48 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:48 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:47 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:46 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:45 Vetura , Skenderaj

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:44 Vetura , Vushtrri

BMW 520 xDRIVE 44000km

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:44 Vetura , Kaçanik

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:35 Vetura , Mitrovicë

Bmw 525d X-Drive Automatik Rks Vp 2013

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:13 Vetura , Gjilan

BMW 525d X-Drive

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Vetura , Prishtinë

BMW 535 TwinTurbo AUTOMATIK 2006 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D 2012 “I DOGANUAR” RKS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D VITI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura , Prishtinë

BNW GT 530D PONORAM VT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520D XDRIVE VITI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D M_PACET VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Prishtinë

BMW 530D 3.0D AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Vetura , Viti

BMW GT 520 Facelift 2.0 Diesel Automatik 2015 184 PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:15 Vetura , Gjilan

URGJENT Braniki mramt dhe Shtopat per Bmw E60

100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e34 520i

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Vetura , Ferizaj

Blejm vetura te aksidentuara

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520D Viti 2012 Rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2014 Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 530Gt X Drive Viti 2011 Me dogan + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D M-Pacet Viti 2013 Full

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Vetura , Prishtinë

BMW 530 D - X Drive viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Vetura , Prishtinë

E shitur ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:32 Vetura , Lipjan

Shes BMW 520 d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:25 Vetura , Prishtinë

BMW 520d FACELIFT VITI 2009 RKS

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530D 2010

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Vetura , Vushtrri

Shes BMW 520 2.0Dizell Rks Klima Tronik Viti 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Vetura , Ferizaj

Bmw 530D X-Drive Luxury Line automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Vetura , Lipjan

BMW 530 D..Xdrive..2015..Adblu

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Vetura , Pejë

Blejm Vetura BMW AUDI WV ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:23 Shitorja Vetura , Ferizaj

“Auto/Zona” Blejm Vetura BMW-AUDI-MERCEDES 24/7 Online����

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:22 Shitorja Vetura , Malishevë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:09 Vetura , Pejë

Bmw F11 520d 2013 Automatik

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 Vetura , Prishtinë

BMW 520D 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Bmw e39 525dM57 Rks

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 Vetura , Vushtrri

BMW 535 Xdrive 313 ps //M SPORT 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:07 Vetura , Viti

BMW 520 Diesel 2018 Automatik ///M_Packet me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:06 Vetura , Dardanë

BMW 530d ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:05 Vetura , Dardanë

BMW 535d ����

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione