Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 520

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 520 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:25 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:21 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 02:08 ,

Bmw 5 520 D x drive 2016-190 ps Automatic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

BMW 520i

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:45 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:38 Shitorja ,

Bmw 520d Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 ,

Bmw

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:02 Shitorja ,

Bmw 520 D AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:52 ,

Shes BMW 520d Standheitzung Head-up display

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:02 ,

Bmw 520d 190 ps steptronic 8G sport line viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:53 ,

BMW 520d G30 Automatik 2017 Sport-line

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:50 ,

Shitet BMW 520 D 2.0 Dizel 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 ,

Bmw E39 520 Benzin Plin Rks 5 Muj Klimatronik Boj Ndrrim

2 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:08 ,

BMW 520 FACELIFT 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:06 ,

BMW 520 dizel 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:47 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 01:35 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:33 ,

BMW F10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 12:43 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:41 ,

Shes bmw F10 520D

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 01:51 ,

Iphone 8 64gb

130 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:34 ,

BMW 520d

13 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:15 ,

Shes BMW f10, 520d

19 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 03:11 ,

Shesim Bishta Per Sopata

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 02:04 ,

Bmw

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 16:03 ,

Bmw 520d AUTOMATIC

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:17 ,

Banesa me qira “Te qafa”

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:13 ,

Bmw 520-F10 2.0 Automatik 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 20:12 ,

Bmw 520

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 19:14 ,

Shes BMW 520 M-PACKET

19 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:42 ,

Shes BMW 520 M-PACKET

19 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:43 ,

Bmw 520i

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 03:38 ,

BMW 520 2.0 Diezell

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 22:29 ,

Bmw 520D 2012 Automatik Pa dogan

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 12:00 ,

Bmw

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:08 ,

BMW 520 M-Paket Black Serie

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:28 ,

Bmw 2.0 dizel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 12:45 ,

BMW 520d Touring *HEAD-UP*NAVI*SOMMER-WINTER-ALU*

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 08:34 ,

Fellne 18

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 00:51 ,

Bmw 520D Karavan

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 21:49 ,

Blejm USD-T virtuale digital money��Euro cash

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:47 ,

Shitet Bmw 520 D viti 2009 177 Kual Folie

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 18:04 ,

Bmw 520i

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 11:52 ,

Bmw 520 f11 2.0 disel

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 520 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione