Ferizaj | Makina | Vetura | BMW | 520

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:47 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 01:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 07:44 ,

Bmw 520 xdrive ,, facelift

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:19 ,

Shes Bmw 520i-U shit flm merrjep

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 09:34 ,

����M5/PACET i SHiTUR��

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 12:47 ,

Bmw 520d

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 13:01 ,

Blene dikush allahile

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 22:04 ,

Bmw e39 Sport

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 10:29 ,

Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 17:45 ,

Shes BMW 530 Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:38 ,

Shes bmw e39

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 20:00 ,

fellne mercedesit

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 16:26 ,

Shes bmw e39

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 23:43 ,

BMW 520 Diesel F10 Viti 2014, Automatik

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 14:07 ,

Shitet ose me ndrrim BMW 520 3.0 diesel

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Dhj 22:39 ,

BMW m5 Twin Turbo

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:47 ,

BMW 520 Diesel Automatik-Tiptronik RKS U Shit Flm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:26 ,

Shitet

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:14 ,

Bmw

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 17:41 ,

BMW 520 TDi Kombi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Gush 22:55 ,

Bmw E34 520i

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 11:28 ,

BMW 520 Benzin Viti 2004 120 Mij KM te Garantuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 11:55 ,

Shes bmw 520i

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 20:51 ,

Bmw 520d

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 14:07 ,

Bmw 520d

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 20:42 ,

Bmw520

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 16:41 ,

BMW 520

101 010 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 17:44 ,

BMW 520 e39

232 567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 00:36 ,

BMW 520d 2008 facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 11:05 ,

Shes bmw 520D

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 20:12 ,

Shes Bmw 520

8 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 13:27 ,

BMW 520 Benzin - Plin

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 18:36 ,

Shes bmw520

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Gush 23:57 ,

shes bmw 520 dizel 12muj RKS

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 21:33 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:29 ,

BMW 520 benzin

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Korr 13:26 ,

BMW 520D

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 11:04 ,

Bmw

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Qer 21:34 ,

BMW 520 benzin

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 18:34 ,

Bmw 520 karavan

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 20:23 ,

Shitet BMW

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 12:44 ,

Shes bmw e39 urgjent baj edhe ndrrim

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 14:50 ,

U shiitt Bmw 520 dizell

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 13:22 ,

bmw 520 automatik 2012

20 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 22:17 ,

Bmw e39 520

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 12:01 ,

BMW 520

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 16:46 ,

BMW 520

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 19:03 ,

BMW 520 Automatik

17 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 10:58 ,

Bmw

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 16:06 ,

Shes

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 520 | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione