Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 520

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW 520 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:35 ,

SHES BMW 520 d 2.0 Dizel AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 ,

Shitet Bmw 520 - Automatik - 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:02 Shitorja ,

Bmw 520D Xdrive Viti 2017 Me Dogan Veq 19.999 € + 383 44 83

19 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Shitorja ,

BMW 520d M-Sport Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

Bmw 520d

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 ,

BMW 520d M-PACKET 184 PS

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 ,

Bmw f10 520d Bi Turbo M-PAKET ( FaceLift ) Full opsion

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 Shitorja ,

2017 BMW 520d SportLine

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:46 ,

BMW 520 d 2.0 Dizel AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52 ,

Bmw 520

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 02:00 ,

BMW 520I BENZIN PLIN DIZNE 1999

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 20:16 Shitorja ,

Bmw 520i rks 10 muj

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 20:08 ,

Shes bmw e39

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:24 ,

Shitet vetura BMW 520 d f11 ne gjendje perfekte

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:03 ,

BMW 520D 2011 Me Dogan

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 01:05 ,

BMW E39 520D 101kw (136hp) VITI 2003

4 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 00:48 ,

Bmw 520 Sport Line

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 23:38 ,

Pjes bmw e60 520

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 20:28 ,

BMW 520D - Gjendje fantastike

12 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 22:47 ,

Hyla - Produkti më i kërkuar ne Kosovë

750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 01:28 ,

Bmw 520d X-Drive

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Pri 18:46 ,

Shitet BMW 520

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 16:45 ,

BMW xDrive 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 10:02 ,

Bmw 520 D 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 02:19 ,

SHITET BMW 520D F10 , 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:59 ,

BMW 520D

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 23:06 ,

Bmw 520 Dizel 2012 Pa dogan

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:39 ,

BMW F10 520d Automatik 184ps Luxury 12.2011 " Me Dogan "

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:45 ,

Shes BMW 520 D 2017 M-Packet Full Extra

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:45 ,

Shitet BMW 520 D 2017 M-PACKET FULL EXTRA

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:45 ,

Shitet BMW 520D 2017 M-Packet Full Extra

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 02:12 ,

520 D 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 01:13 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:21 ,

Bmw 5 Sport line

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Pri 16:15 ,

Bmw f10 Facelift

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:32 ,

qeromidet shiten

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 16:20 ,

shitet bmw 520

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 10:32 Shitorja ,

BMW 520 XD M

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 11:18 ,

BMW 520D F10 Luxory Facelift Automatik Model 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:41 ,

Bmw 520 ne gjendje te rregullt

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 10:42 ,

Shitet BMW 520i 1992 e qlajmruar me taksa

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 22:48 ,

shes bmw

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 22:23 ,

Bmw 520d 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:26 ,

Bmw 520 d x-drive

35 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Mar 23:22 ,

Bmw f10 520d 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 23:07 ,

SHITET BMW F10 520d ngjendje teper tmir

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW 520 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione