Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 525

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 525 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:58 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:13 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

Bmw f10 525d 3.0 diesel M paket

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:33 ,

Bmw 525d xdrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 ,

BMW 525d 3.0d Steptronic nga Zvicra ���� Me Dogan

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 ,

BMW 525 Disel Automatik Full Extra

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:03 ,

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 17:56 ,

Shitet BMW 5.25

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:56 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:34 ,

Shitet BMW 525 2.0D twin turbo 240 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 12:13 ,

Shitet BMW 525d Automatik mundesi ndrrimi

3 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 08:16 ,

Bmw

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 10:41 ,

Blej VeturaQe Si Perdorni Golf Opel Audi Fiat Reno

450 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Maj 14:42 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:31 ,

BMW 525

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 06:53 ,

Shes Bmw 525d 3.0 f10 2010 Angleze

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 17:20 ,

BMW shitet

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:05 ,

Bmw 525

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 09:47 ,

BMW 525Dizel rks me Klim shum i rujtur

2 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:43 ,

Shitet Goma Rezerv 17 she

90 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 09:25 ,

BMW 525 d rks -05 ndrrim me vetur mat mir si kjo

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:17 ,

BMW 5 3.0 FACELIFT AUTOMATIK 2008 RKS

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:07 ,

Bmw 525 TDS

1 250 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 09:03 ,

BMW 525 XDrive 2010

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:47 ,

Bmw 525 Tds

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 16:23 ,

Bmw

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:22 ,

pjes Bmw 525 benzin 2.5

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 12:31 ,

BMW 525 dizel 1994

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 07:25 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:48 ,

Shiten Bmw

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 11:43 ,

BMW 525d xDrive

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:47 ,

BMW 252i

3 330 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:50 ,

Shes ose ndroj bmw 525 dizell rks iskadum

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 00:01 ,

BMW 525 D X-DRIVE 218 PS M-PAKET FACELIFT

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 21:04 ,

BMW

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:09 ,

SHES BMW 525 TDS DIZELL

2 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 09:32 ,

Bmw 5

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 07:05 ,

SHES BMW 525 DIZEL 2.5 TDS VITI 1998

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:47 ,

Shes BMW 525 TWIN Turbo

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:11 ,

Shes BMW E39 Sport M/Paket

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 12:48 ,

SHES BMW 525 DIZEL 2.5 TDS VITI 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 17:35 ,

Bmw 525

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:24 ,

Bmw 525 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 21:34 ,

Bmw 525 Full Opsion

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 11:16 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:13 ,

Bmw 2.0 disel m xdrive 049817777

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 18:57 ,

shitet bmw 525 disel tip top ekstra full opsion

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:27 ,

bmw

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:53 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 525 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione