Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 525 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 525 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:22 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 3.0 dizel Anglez Automatikë

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

4 507 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:29 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 525 D ** Xdrive ** **///M-Paket Sport **

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 15:04 Vetura , Besianë

Bmw 525 2006 - PA DOGAN

3 600 EUR

19 Sht 13:05 Vetura , Prishtinë

Shes/Ndrrojm Bmw 525d AUTOMATIK

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 22:43 Vetura , Klinë

BMW e34 525i

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 19:07 Vetura , Gjilan

BMW F10 525D 3.0 2011

16 000 EUR Price Reduced

11 Sht 23:07 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW vitin 2009

3 100 EUR

09 Sht 12:19 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 525 d automatik 2009

3 100 EUR

08 Sht 23:07 Vetura , Pejë

Shitet l

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 10:28 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW automatik 2009

3 250 EUR

06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 18:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 x-drive 201/

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 21:04 Vetura , Gjilan

Bmw 525 2.0 disel nga CH

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 19:02 Vetura , Prishtinë

BMW 525d xDrive 2016 AUTOMATIK

13 200 EUR

31 Gush 01:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet BMW 525(E34)

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 22:40 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 02:17 Vetura , Burim

Shitet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 12:41 Vetura , Prizren

Shitet bmw 525 e ardhur ardhur nga zvicra

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 20:47 Vetura , Burim

BMW

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 08:38 Vetura , Mitrovicë

BMW E39 525 disel RKS 3 muaj

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 10:31 Vetura , Lipjan

Shitet vetura BMW 525d

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:31 Vetura , Besianë

BMW F10 2013 xDrive Luxury Line

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 13:17 Vetura , Mitrovicë

BMW 525d Xdrive

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:11 Vetura , Ferizaj

Blejm vetura te aksidentuara

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:12 Vetura , Klinë

Bmw 525d

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 04:05 Vetura , Prishtinë

BMW 525d xdrive ����

123 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 03:17 Vetura , Ferizaj

Shes BMW 525d

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 03:08 Vetura , Ferizaj

bmw

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 03:03 Vetura , Ferizaj

bmw

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 17:10 Vetura , Prizren

BMW 525

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 13:03 Vetura , Burim

������Bmw 525d 2001������

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 19:09 Vetura , Pejë

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKT《《��

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 15:19 Vetura , Vushtrri

Shitet bmw 525 twin turbo

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:13 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d ekstrem i ruajtur

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Bmw 525d Ekstrem e ruajtur 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 14:40 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW 525xdrive Face-lift 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:09 Vetura , Burim

Shitet 525d ✨✨✨, ekstrem i ruajtur.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 12:25 Vetura , Prishtinë

BMW 525D M-sport

18 500 EUR Price Reduced

05 Qer 13:13 Vetura , Mitrovicë

BMW 525D

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 14:53 Vetura , Mitrovicë

BMW 525D pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:17 Vetura , Mitrovicë

BMW 525D pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:37 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 525 d vp 2006

2 800 EUR

28 Maj 17:40 Vetura , Gjakovë

BMW E39

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 16:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW 525xdrive Face-lift 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:01 Vetura , Lipjan

Bmw 525 xdrive

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:36 Vetura , Gjilan

Bmw E60

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Maj 10:58 Vetura , Mitrovicë

Bmw 2.5

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 18:04 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw e392.5tds 1vit rks

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 525 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione