Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | 530

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW 530 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 10:49 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:48 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:48 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 ,

Shiten fellne me goma per bmw R17

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:47 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:40 ,

BMW 530d Diesel Automatik Tiptronic Facelift Full Opcion

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Bmw 530d AUTOMATIK 2009 FACELIFT e doganuar ����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Bmw GT 530

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

Shes BMW 530 3.0Dizell Automatik Rks 1 Vit Ekstra E Rujtne

5 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

BMW GT 530D XDrive Vp. 2010 Rks 6 muaj

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Blej Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Defekt Aksident Rks

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Blej vetura BMW MERCEDES VW Defekt Aksident PaDoga

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:09 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:08 ,

BMW F10 530D 3.0 FACELIFT VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:31 ,

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:00 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:23 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:03 ,

shes bmw 530 full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:29 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 ,

BMW 530 M-PACKET AUTOMATIK VITI 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:19 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:35 ,

Bmw 530d G30 Xdrive 201&

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:40 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:04 Shitorja ,

BMW GT 530d -Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:39 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:34 ,

Bmw e39 530D Facelift 2001

3 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:33 ,

Bmw e60 xdrive facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 11:41 ,

Bmw 530 3.0 AUTOMATIK Full opsion

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 01:37 ,

Pllaka Asrock H81 Pro BTC 2.0 pjes per mining

105 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 01:10 ,

Bmw 530d e39

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 15:19 ,

BMW 530D Tuning E61

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:24 ,

Bmw

15 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 10:24 ,

Shitet:BMW GT 530

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:12 ,

I BLINDUAR! BMW 530D, 2001, E39 - NDËRROHET / SHITET

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:40 ,

BMW 530

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:12 ,

BMW 530d xdrive

17 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 13:32 Shitorja ,

BMW 530D Automatic ����

16 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:23 ,

bmw

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 13:41 ,

Bmw GT 530d rks

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 07:44 ,

Braniku mrapa M-Paket për BMW 5 Series g31

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW 530 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione