Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 530 Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Gush 16:22 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d 3.0 Dizel automatik e veshne folje

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 13:15 Vetura , Skenderaj

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:35 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Jan 21:24 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Nën 12:22 Vetura , Skenderaj

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 17:14 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 11:35 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 530 d vp 2006 isa po ardhun

2 850 EUR

07 Pri 00:31 Vetura , Skenderaj

Shiten Fellnet per BMW

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 18:18 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 530 D

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 20:19 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 12:42 Vetura , Skenderaj

bmw 530d automatik

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 19:55 Vetura , Skenderaj

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 14:22 Vetura , Skenderaj

Bmw M5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 02:41 Vetura , Skenderaj

Bmw

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 02:30 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 15:01 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d E60

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:52 Vetura , Skenderaj

shitet BMW X5 1 vit rks automatik

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 16:47 Vetura , Skenderaj

Bmw

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 07:15 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d automatik

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 14:31 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 320ps 1vit rks Automatik

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 23:00 Vetura , Skenderaj

Shes

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 12:48 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ BMW E60 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 16:02 Vetura , Skenderaj

Shitet

28 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Qer 12:55 Vetura , Skenderaj

Shitet ndrrohet

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 06:42 Vetura , Skenderaj

Shes ndrroj

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:24 Vetura , Skenderaj

shes bmw

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:09 Vetura , Skenderaj

Shes bmw 530 d e sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 19:27 Vetura , Skenderaj

shes bmw

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Gush 21:13 Vetura , Skenderaj

Fellne per bmw

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 10:27 Vetura , Skenderaj

Fellne per bmw e60

170 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 15:32 Vetura , Skenderaj

Bmv 530d 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 19:12 Vetura , Skenderaj

SHITET BMW 530 RKS VITI 2007 FEIS LIFT BOJ NDRRIM

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 14:43 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 20:05 Vetura , Skenderaj

Artoni

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 12:43 Vetura , Skenderaj

Bmw E60 530d

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:48 Vetura , Skenderaj

BMW 530d gjendje perfekte

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:08 Vetura , Skenderaj

BMW 530d Automatik

8 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:25 Vetura , Skenderaj

SHES BMW 530 XD VITI 2007 RKS BOJ NDRIM

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:43 Vetura , Skenderaj

Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 11:19 Vetura , Skenderaj

shitet vetura

8 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:44 Vetura , Skenderaj

shitet BMW

8 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 08:35 Vetura , Skenderaj

U SHIT FLM MERR JEP E GZOFT PRONARI

7 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:09 Vetura , Skenderaj

BMW 530 DIZEL AUTOMATIK RKS FULL OPSION

7 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 09:24 Vetura , Skenderaj

Bmw 530 diesel viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 530 | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione