Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Burim

520 , 10
523 , 2
524 , 7
525 , 21
528 , 5
530 , 26
535 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Nën 22:46 Vetura , Burim

Shitet Bmw e39 525d

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 04:40 Vetura , Burim

BMW F10

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 20:44 Vetura , Burim

BMW

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 11:15 Vetura , Burim

Bmw 520

12 345 EUR

21 Sht 05:15 Vetura , Burim

Shes Bmw530D

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 07:59 Vetura , Burim

Bmw 520

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 02:17 Vetura , Burim

Shitet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:47 Vetura , Burim

BMW

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 13:03 Vetura , Burim

������Bmw 525d 2001������

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:13 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Shitet Bmw 525d ekstrem i ruajtur

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 15:08 Vetura , Burim

Bmw 525d Ekstrem e ruajtur 2001

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 22:09 Vetura , Burim

Shitet 525d ✨✨✨, ekstrem i ruajtur.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 18:30 Vetura , Burim

Bmw e60 530d

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 20:45 Vetura , Burim

BMW 530 GT

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 02:12 Vetura , Burim

E Gzoft ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 22:17 Vetura , Burim

bmw 520d

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 08:35 Vetura , Burim

��BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV ME DHE PA DOGAN ��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Shk 20:28 Vetura , Burim

Detelin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Nën 00:00 Vetura , Burim

Shitet BMW GT 530 X-Drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 22:08 Vetura , Burim

Bmw 525

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 11:27 Vetura , Burim

Bmw 530D

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:39 Vetura , Burim

Shitet BMW 520d

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 08:54 Vetura , Burim

Bmw 525

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:10 Vetura , Burim

Shitet Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:32 Vetura , Burim

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 15:57 Vetura , Burim

BMW 530

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 12:14 Vetura , Burim

4×4

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 14:33 Vetura , Burim

Bmw 525tds

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 14:54 Vetura , Burim

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 19:34 Vetura , Burim

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 15:48 Vetura , Burim

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 22:53 Vetura , Burim

Bmw 535d individual automatik

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:52 Vetura , Burim

Bmw e34 525 Dizell

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:57 Vetura , Burim

Shitet BMW 530

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 00:32 Vetura , Burim

Artoni

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 16:46 Vetura , Burim

Shes Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 18:40 Vetura , Burim

BMW 530 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:43 Vetura , Burim

Bmw 524

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 16:01 Vetura , Burim

Bmw

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 21:44 Vetura , Burim

Prsh kerkoj ket bmw ku gjindet jam i intersuar meb

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:05 Vetura , Burim

Bmw

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 17:50 Vetura , Burim

Avant 3.0 Turbo Diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 11:30 Vetura , Burim

Shes BMW 535

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 02:44 Vetura , Burim

Bmw 524 turbo

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 13:01 Vetura , Burim

Shes ose ndrroi me bmw model me te ri

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:57 Vetura , Burim

Shes ose ndrroi me bmw model me te ri

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:12 Vetura , Burim

Bmw e60 530

7 770 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione