Ferizaj | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 1
520 , 88
523 , 9
524 , 17
525 , 149
528 , 7
530 , 170
535 , 17
545 , 1
550 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 09:57 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:56 ,

Shitet BMW 5.25

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 ,

Dyer per garazha

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:04 Shitorja ,

BMW GT 530d -Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 ,

BMW 535 X-DRIVE AUTOMATIK INFO 044999242

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:39 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:44 ,

Bmw 520 xdrive ,, facelift

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:03 ,

Shitje BMW 2.4

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 10:24 ,

Shitet:BMW GT 530

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 17:00 ,

Bmw 525 dizell

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 17:44 ,

BMW 5 1988 Çmimi 1700€

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:19 ,

Shes Bmw 520i-U shit flm merrjep

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 09:34 ,

����M5/PACET i SHiTUR��

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 10:11 ,

Shes BMW E39 Sport M/Paket

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 16:55 ,

Shitet BMW E39 M Paket

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 21:44 ,

Fellne per BMW 19

455 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 18:54 ,

Bmw 545 v8

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Mar 12:47 ,

Bmw 520d

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 12:46 ,

Bmw 530 dizel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 18:00 ,

BMW GT 535D 2010 AUTOMATIK 8G Tronic Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 11:21 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 20:36 ,

Bmw

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 10:50 ,

Shes BMW 530D

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:40 ,

Shiten gomat 17

25 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 22:27 ,

Bmw F10 530 2013 MPACKET

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 13:01 ,

Blene dikush allahile

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 09:44 Shitorja ,

BMW 530D XDrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 22:04 ,

Bmw e39 Sport

3 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 10:29 ,

Bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:52 ,

BMV 3.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 17:45 ,

Shes BMW 530 Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:13 ,

BMW 5 dizel 525

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 13:38 ,

Shes bmw e39

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 20:00 ,

fellne mercedesit

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 16:26 ,

Shes bmw e39

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 05:33 ,

BMW 525d 3.0 FULL OPSIONE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 23:43 ,

BMW 520 Diesel F10 Viti 2014, Automatik

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 14:07 ,

Shitet ose me ndrrim BMW 520 3.0 diesel

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 08:39 ,

Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 22:39 ,

BMW m5 Twin Turbo

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:47 ,

BMW 520 Diesel Automatik-Tiptronik RKS U Shit Flm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:45 ,

BMW GT 530d X-Drive F07 Automatic/Steptronic

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:26 ,

Shitet

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:19 ,

BMW 525d, Series 5, Automatic

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 16:39 ,

Shiter BMW 518 1995

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 11:49 ,

BMW 530 M-Performance / Qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione