Fushë Kosovë | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 3
520 , 33
524 , 3
525 , 37
528 , 2
530 , 54
535 , 16
550 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:14 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:14 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:31 ,

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:16 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:04 ,

Bmw

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 10:40 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 200-800 me rks pa

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 22:36 ,

Blej VeturaQe Si Perdorni Golf Opel Audi Fiat Reno

450 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Maj 20:32 ,

Dyer per garazha

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 13:09 ,

Shes Bmw 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:38 ,

Pjese per BMW F10 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 16:23 ,

Bmw

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 07:21 ,

Bmw f10 3.0 diesel M paket

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:29 ,

Bmw 520D 2012 Automatik Pa dogan

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:07 ,

BMW 520 f10

14 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 16:01 ,

Bmw

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 13:24 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:22 ,

Shes veturen BMW 520d

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 08:15 ,

BMW GT 535-Dizell Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 10:40 ,

Jap makina me qera rentacar Kra$niqi

30 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 00:28 ,

Bmw 525 E39 TDS Disel

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 23:07 ,

BMW 535d 286ps bi turbo

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:54 ,

BMW 530

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 19:04 ,

BMW

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 14:30 ,

shitet BMW M-packet

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 15:57 ,

Shitet BMW M-Packet

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 14:00 ,

BMW530

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 20:52 ,

Shes felgat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 17:35 ,

Shes felgat

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 16:18 ,

BMW 520 2.0 Dizel 2011 M-Paket

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 20:06 ,

BMW

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:02 ,

Gt grand turismo full esxstra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 18:13 ,

Gt grand turissmo

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 14:47 ,

SHITET BMW GT 530 DIZEL

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:43 ,

BMW 520

9 495 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 09:42 ,

530d Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 12:23 ,

BMW Plin Dizne Benzin

2 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Shk 15:15 ,

Shes bmw 530d 2005 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:28 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:49 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:09 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 07:00 ,

Rent a car Meha �� +383/44/316/313

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 14:59 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 04:23 ,

Shes bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 14:13 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 20:56 ,

Shes BMW GT 535 DIZELL 3.0 1;12;2011 full upcone

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 18:15 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 18:06 ,

BMW 530

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 18:01 ,

Shes BMW 535

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione