Gjakovë | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 1
520 , 29
524 , 13
525 , 74
528 , 6
530 , 66
535 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:19 ,

BMW 520i

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:11 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 ,

Motorr me menjaq Per Bmw e39-530 d 2002 me 193 PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 ,

Fari majt me llup per a 6 2005

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 ,

Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 10:04 ,

BMW

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 12:47 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 19:33 ,

Bmw

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 22:58 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Shk 16:23 ,

BMW 530

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:19 ,

Shitet Vetura Ne Gjendje Shum Te mir

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:48 ,

modul Xenon per fara tBmw f07 f10 f11

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Shk 22:02 ,

BMW 530D

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 22:33 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 08:24 ,

bmw e39

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:22 ,

BMW 530D

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:01 ,

Shes bmw 525 tds

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:43 ,

Bmw gt 520

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 00:45 ,

Shes bmw 525 tds 1 vit regjistrim

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:54 ,

BMW 535 xd

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 17:07 ,

Bmw 525 e39

22 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 20:34 ,

BMW 530D E60

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 23:34 ,

Bmw 525i e39

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 10:14 ,

Bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 10:00 ,

Bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 10:54 ,

Shes BMW 525 D -2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 21:46 ,

Bmw 525d 2006 Start/Stop

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 11:33 ,

BMW 525 Diesel Automatik E60 Model RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 08:45 ,

Bmw MPaket530 xdrive ndrrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:05 ,

Bmw 525i

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 11:07 ,

Bmw 530

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:00 ,

Shiten fellnet me goma 20 coll original M5 e60

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 22:01 ,

Shes BMW 530

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:19 ,

Shitet bmw 520d

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 14:30 ,

BMW 525d xDrive M-Paket Touring Sport/Automatic

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 17:18 ,

Bmw e 39

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 21:58 ,

shes bmw e60 2007 2.0 disel

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 23:18 ,

BMW 520d 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 19:58 ,

shes bmw 520d 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 14:08 ,

bmw 530

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:06 ,

Pastrim i veturav

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 17:56 ,

Bmw 530D

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 20:37 ,

BMW 524

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:06 ,

Bmw 525d f10 3.0

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 23:00 ,

bmw

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 14:52 ,

Bmw 520D

13 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 11:50 ,

Shiten 2 goma 215/60 R17. M+S

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 11:15 ,

BMW

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione