Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 5

518 , 22
520 , 809
523 , 46
524 , 168
525 , 1320
528 , 85
530 , 1779
535 , 188
540 , 19
545 , 7
550 , 30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 08:00 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:00 ,

Bmw 535d Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:00 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:00 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:00 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:00 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:00 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:58 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:57 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:51 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:30 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:18 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:15 ,

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 06:55 ,

BMW 530 D Rks Bej Ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:16 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:47 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:35 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

AUTO FOLIA DULLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:15 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:11 ,

Blej Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Defekt Aksident Rks

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 ,

Pjes per kerre bmw e60

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 ,

Shes BMW 530 3.0 Dizell Automatik

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:07 Shitorja ,

BMW GRAN TURISMO 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 ,

Shes bmw 528i 1997 ngjendje top Rks

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:36 ,

Bmw 530d automatik

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:29 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 ,

Bmw

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 Shitorja ,

Bmw 520d Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

BMW 530 3.0 DIZEL M PACET RKS KLIMATRONIK FULL EXTRA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:20 ,

Bmw 520i Rks viti 98 Gjendje te mir por marakli ��

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

1����Luxury Touring Line XD.535 Dizell +Eko.pro

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

BMW F10

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 ,

BMW 530 GT AUTOMATIK PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 ,

BMW 525d 3.0d Steptronic nga Zvicra ���� Me Dogan

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 ,

Shitet BMW 5.25

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 ,

BMW 525 Disel Automatik Full Extra

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

Shitet BMW 520 D 2.0 Dizel 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:01 Shitorja ,

BMW GT 530D 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:39 ,

Shitet Goma Rezerv 17qe Per Bmw Seri 5.. X3 X4 etj

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:56 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 ,

BMW 530D •SPORT EDITION ••AUTOMATIK•FACELIFT ,VITI 2009 ,7 M

8 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione