Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 6

628 , 2
630 , 26
633 , 2
635 , 17
640 , 35
645 , 9
650 , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 / 045880888

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 / BMW 635 DIZEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 13:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 13:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 13:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Mar 12:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 09:59 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 22:40 Vetura , Kaçanik

Shitet Bmw 640D

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 15:48 Vetura , Lipjan

Shitet vetura bmw 640

1 EUR

17 Nën 02:47 Vetura , Prizren

Bmw 640d 2017 grand coupe facelift M-PACKET

29 800 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 20:24 Vetura , Prizren

Shitet BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 21:14 Vetura , Prizren

Shitet Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 12:07 Vetura , Prizren

Bmw 640 d gran coupe 2017 facelift M-PACKET

29 800 EUR

24 Sht 23:37 Vetura , Besianë

Bmw635d

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 08:24 Vetura , Prishtinë

Bmw 640d

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 09:55 Vetura , Vushtrri

Bmw 640 Grandcoupé

27 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 22:59 Vetura , Ferizaj

BMW 640D pack M

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 10:31 Vetura , Drenas

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 00:06 Vetura , Prizren

BMW 651i xDrive M Package

50 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 23:26 Vetura , Dardanë

BMW 640d FULL EXTRA I DOGANUAT VP 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 09:36 Vetura , Dragash

Bmw 630 313 hp 2013

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 15:33 Vetura , Skenderaj

BMW 635D 3.0Diesel

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 01:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw M650I

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 12:42 Vetura , Ferizaj

Bmw 640 Grand Coupe 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 03:20 Vetura , Klinë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 21:58 Vetura , Lipjan

Bmw 630i

1 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 19:37 Vetura , Lipjan

Bmw 630i

Viti: 50-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 20:54 Vetura , Pejë

BMW 640d

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 18:44 Vetura , Ferizaj

Ndrroj BMW 640d 2018 m-sport gran coupè

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 07:44 Vetura , Ferizaj

BMW 640d 2018

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 11:34 Vetura , Pejë

bmw

8 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 11:05 Vetura , Prishtinë

bmw 630

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 20:55 Vetura , Pejë

bmw 630

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Gush 13:39 Vetura , Ferizaj

Ndrroj BMW 640d 2018 m-sport gran coupè

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 12:00 Vetura , Gjilan

BMW 650i M packet xDrive

31 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 00:45 Vetura , Ferizaj

Bmw 650i prior Umbau

42 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Maj 00:36 Vetura , Ferizaj

Bmw 650i prior Umbau

42 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 03:39 Vetura , Artanë

bmw

8 666 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 16:06 Vetura , Prishtinë

BMW 640 d

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 22:50 Vetura , Prishtinë

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 14:41 Vetura , Prizren

Bmw seria 6

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 11:20 Vetura , Prishtinë

Bmw 640d 2013 170xxxkm

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 11:18 Vetura , Prishtinë

Bmw Serie 6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 14:10 Vetura , Prishtinë

Bmw 635. boj ndrrim

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 10:50 Vetura , Gjakovë

Bmw Kabriolet 640 i

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 20:36 Vetura , Prishtinë

Bmw 640 d Automatik 170xxxkm

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione