Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | Seri 7

725 , 20
728 , 9
730 , 456
735 , 19
740 , 89
745 , 25
750 , 42
760 , 16

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:27 Vetura , Prizren

Bmw 730 D Xdrive Viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:40 Vetura , Prizren

BMW 730 D Viti 2008 (RKS)

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:26 Vetura , Prishtinë

BMW 730 super gjendje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:36 Vetura , Besianë

BMW 730 3.0 Diesel Full Opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:48 Vetura , Vushtrri

BMW 730 D INDIVIDUAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:44 Vetura , Prishtinë

Bmw 730 d Xdrive full extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:08 Vetura , Prishtinë

BMW 730d RKS AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:29 Vetura , Ferizaj

BMW 740D 3.0 Dizel MPacket Viti 2010 FaceLift Look✅

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:18 Vetura , Prishtinë

BMW 730D XDRIVE 2017

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 13:19 Vetura , Prizren

BMW 750I X-DRIVE 2016

47 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 12:01 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:07 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Gjitha modelet e BMW nga viti 2005- 2021��

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 10:04 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2021✅

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 08:42 Vetura , Prishtinë

BMW 730d RKS AUTOMATIK 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:43 Vetura , Ferizaj

BMW 730d Xdrive 2016 FULL OPSIONE - Prejardhja Zvicerr ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:50 Vetura , Prishtinë

SHES BMW 730D Xdrive

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 13:46 Vetura , Skenderaj

Urgjent Bmw 730d 3.0 dizel automatik

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 10:50 Vetura , Prishtinë

E shitur ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:07 Vetura , Prishtinë

Bmw 730d xDrive - 2016

44 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:49 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 730d Xdrive

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 20:59 Vetura , Vushtrri

BMW 730D VITI 2012 RKS 1VIT LONG VERSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:06 Vetura , Skenderaj

Bmw 730d 3.0 dizel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 10:27 Vetura , Kaçanik

BMW 730 d,Navi.Xenon,likur,Tempomat,20 Zoll, full

6 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:22 Vetura , Prishtinë

Bmw 730d

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:03 Vetura , Ferizaj

SHITET BMW730 AUTOMATIC

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 11:13 Vetura , Prishtinë

SHES BMW 730D XDRIVE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Shk 22:33 Vetura , Viti

BMW 730 D X-Drive Automatik M_Packet 2015 me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 16:42 Vetura , Mitrovicë

Bmw 730d

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 20:34 Vetura , Klinë

shiitet makina bmw ne gjendje shumë te rregullt

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 20:19 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 2012 Anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:19 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 2012 Anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:19 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 2012 Anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:33 Vetura , Pejë

BMW 7w30

04 Shk 21:10 Vetura , Prizren

Bmw 730d

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 18:35 Vetura , Ferizaj

BMW 730D 2012 ME TIMON ANGLEZ

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:47 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 viti 2012 anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:58 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 2012 Anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:39 Vetura , Ferizaj

Bmw 730 D 2012 me timon anglez

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 11:45 Vetura , Ferizaj

SHITET BMW730 AUTOMATIC

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 19:43 Vetura , Prishtinë

BMW

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 14:31 Vetura , Prishtinë

shes bmw 730 dizell 3.0 viti 2004 automatik rks 11 muj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 04:16 Vetura , Prishtinë

BMW 730

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Lipjan

BMW 730 D Viti 2004 Regjistrim 10 Muj AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 06:47 Shitorja Vetura , Gjilan

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Dhj 15:55 Vetura , Ferizaj

Bmw 750

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 17:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 18:08 Vetura , Prishtinë

BMW 730D XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Nën 06:25 Vetura , Therandë

bmw 750i Pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 06:24 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 730 DIESEL AUTOMATIK RKS 11 MUAJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 23:27 Vetura , Mitrovicë

Kerkoj BMW 7 2006-2009

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione