BMW në shitje - Shpallje për modele të ndryshme veturash të markës BMW

Seri 1 , 1703
Seri 2 , 204
Seri 4 , 74
Seri 3 , 7523
Seri 5 , 4492
Seri 6 , 73
Seri 7 , 555
Seri 8 , 13
M-modele , 641
X-modele , 2946
Z-modele , 25
2002 , 78
i3 , 4
i8 , 4

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave BMW për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë të re apo një veturë të përdorur, Merrjep ka një mundësi për ju.

Ne kemi një gamë të gjerë modelesh, përfshirë seritë BMW Seria 3, 4, 5, seritë M M5, M3, M4, M8, seritë sportive apo luksoze të nivelit të lartë BMW X1, X4, X5, X6 dhe seri tjera të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale.


Dje 11:27
Linku:
,

BMW GT 530 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:51
Linku:
,

BMW individual 330 xi M Paket

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 00:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:10 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:10 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:10 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:10 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:10 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:09 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:09 ,

������SHARRI AUTO'S BLEJM TE GJITHA VETURAT DEFEKT

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:08 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:08 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 00:07 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:01 ,

(BLEJM QE NUK I PERDORNI RKS OSE PA DOGAN)✅

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:01 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFEKT

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 ,

(BLEJM VETURA QE NUK PERDORNI RKS OSE PA DOGAN)✅

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:57 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

99 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:56 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI MERCEDES

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:55 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT DEFEKT AKSIDENT AUDI BMW

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:55 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:29 ,

KATALIZATORI

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

Shes bmw 120 d facelift

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Bicikell

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:28 ,

BMW 120 2.0 DIZEL RKS

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 Shitorja ,

Shitet bmw x5

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

BMW 320d AUTOMATIK

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Shitorja ,

BMW 316 2.0D Manual i sa po DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Shitorja ,

BMW GRAN TURISMO 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

BMW GT 530 VITI 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:49 ,

Bmw 318

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49 ,

Shitet Bmw X5 3.0 diesel

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Shitet Bmw 320 diesel - Automatik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:48 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:46 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Shitorja ,

BMW 740D XDrive E DIGANUAR RKS FULL OPSJON EXTRA OSE NDRROJM

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 ,

BMW X3 3.0d Aut. *M-Sport*Panorama*Lekur*

10 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 ,

bmw 120 2.0 dizel 2011 dogan homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Shitorja ,

BMW 320D DIESEL 2.0 MANUEL 6 SHPEJSI M-PACKET FULL OPSJON

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Shitorja ,

BMW X5 3.0i BENXIN AUTOMATIK RKS FULL OPSJON OSE MDRROJM

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Shitorja ,

BMW X3 DIESEL 2.0 MANUEL RKS 10 MUJ OSE MDRROJM

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Po kërkoni në treg për një veturë BMW të re apo të përdorur? Mos kërkoni më shumë se merrjep.com. Ne kujdesemi për ta bërë blerjen tuaj të rradhës të veturës sa më të lehtë dhe pa ndërprerje.

Nëse jeni duke kërkuar për një BMW të re apo të përdorur, hidhni një sy shpalljeve për veturë BMW në shitje dhe gjeni modele të ndryshme veturash.


Veura BMW në shitje - Të reja dhe të përdorura


BMW është makina ideale e vozitjes. Ky tashmë është një fakt i njohur. Por kur duhet të zgjidhni, se cilën BMW duhet të drejtoni? Është një vendim i vështirë. Për të ua lehtësuar punën juve, ne kemi bërë një listë me disa prej modeleve të BMW-së që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar BMW benzinë, naftë, automatik, manual, të doganuar, me tabela nga jashtë, të re apo të përdorur, këto janë disa nga modelet e BMW-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.

BMW Seria 3

Seria 3 e BMW ka ekzistuar për një kohë shumë të gjatë. Me serinë 3, BMW vendosi të krijojë një veturë sportive, më luksoze sesa Seria 2. Makina ka evoluar gjatë viteve dhe tani ofron një larmi të gjerë modelesh. Duke filluar me bazën BMW 320i dhe duke lëvizur deri në BMW M3.

Gjatë kërkimit në këtë kategori ju do të hasni në modele të ndryshme të BMW seri 3 duke përfshirë BMW 320 xDrive, BMW 318, BMW 320 D - M-Paket, BMW 330, BMW M46 dhe modele tjera veturash.

BMW Seria 5


Seria BMW 5 është një seri e veturave luksoze me madhësi të mesme e prodhuar nga prodhuesi gjerman BMW. Modeli është prodhuar në pesë gjenerata dhe konsiderohet si një nga modelet më të suksesshme që BMW ka krijuar.

Falë përdoruesve të shumtë të MerrJep të cilët kanë listuar modele të BMW Seria 5 për shitje, kjo kategori ka të listuara gjithsej 4.343 shpallje. Në mesin e tyre mund të gjeni modele të shumta të BMW-së përfshirë BMW 530, BMW 520, BMW 525 dhe më shumë.


BMW M-Model


Seria BMW M është një seri veturash me performancë të lartë bazuar në modelet standarde të prodhimit të BMW. Përmirësimet e orientuara drejt performancës së automjetit përfshijnë modifikime të motorit, pajisje trupore aerodinamike, ulje peshe dhe rritje të performancës.


Modelet e BMW M-Model që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep përfshijnë BMW M5, M3, M4, M8, X5 M, M550, X6 M dhe modele tjera të viteve të ndryshme.


BMW X-Model

BMW X Model është një gamë e automjeteve premium të aktivitetit sportiv të prodhuara nga BMW në të cilën bashkohet stili, hapësira, përformanca dhe fuqia e motorrit. Kjo seri u lansua në vitin 1999 dhe përbëhet nga automjetet e fuqishme sportive BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6 dhe X7.

Nëse jeni të interesuar të përjetoni adrenalinë që sjellin modelet e BMW X atëherë, hidhni një sy modelet e kësaj serie që mund t'i gjeni në MerrJep. Në këtë kategori ju mund të gjeni BMW X1 23d, BMW X5 3.0, BMW X6, BMW X3 30d dhe më shumë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione