Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skenderaj | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 44
Seri 2 , 4
Seri 4 , 3
Seri 3 , 186
Seri 5 , 96
Seri 6 , 2
Seri 7 , 12
M-modele , 6
X-modele , 62
Z-modele , 2
2002 , 4
i3 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:19 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:13 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 118 d vp 2007 me 6 shpejci

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 18:30 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 17:51 Vetura , Skenderaj

Bmw F10 Dizel 2.0 viti 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:59 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 02:51 Vetura , Skenderaj

BMW X5 2016 049441340

25 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 23:20 Vetura , Skenderaj

Shitet x5 2016

26 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 12:54 Vetura , Skenderaj

Shitet

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 12:22 Vetura , Skenderaj

Shitet

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 18:00 Vetura , Skenderaj

fellnet 17 per BMW NDRRIM BAJM

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 17:12 Vetura , Skenderaj

Bmw kabriolet automatik.

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 07:10 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 320 dizell vp 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 00:46 Vetura , Skenderaj

Shes golf 3 ne gjendje te mir Pune

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Tet 08:10 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 320 dizell vp 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 18:29 Vetura , Skenderaj

Bmw x3 Xdrive 2.0 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 18:29 Vetura , Skenderaj

Bmw 320d Facelift Pa dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 00:15 Vetura , Skenderaj

Ekran per BMW X3

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 01:03 Vetura , Skenderaj

Shes fellent nr 17 per bmw

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 01:00 Vetura , Skenderaj

Shes fellent

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 16:45 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 21:14 Vetura , Skenderaj

Shiten Drut

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 15:19 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW X3 2.5 benxin vp 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:52 Vetura , Skenderaj

BMW 316i. 1.6 SHITET&NDRRIM

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 17:14 Vetura , Skenderaj

Bmw 530d 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 00:29 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ BMW F10 VITI 2011 AUTOMATIK

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:14 Vetura , Skenderaj

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKTE《《��

3 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 01:19 Vetura , Skenderaj

BMW 316

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 17:36 Vetura , Skenderaj

Blej Bmw 525

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 20:27 Vetura , Skenderaj

BMW

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 04:17 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ BMW X5 DIZEL 3.0 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 00:31 Vetura , Skenderaj

Shiten Fellnet per BMW

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 21:55 Vetura , Skenderaj

Shes Bmw 320d rks 4 muj

3 650 EUR

01 Pri 14:01 Vetura , Skenderaj

Shes ose ndrroj bmw 320d rks 4 muj

3 599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 18:18 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 530 D

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 09:20 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 20:19 Vetura , Skenderaj

Shitet BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 17:43 Vetura , Skenderaj

BMW x3

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:42 Vetura , Skenderaj

bmw 530d automatik

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:18 Vetura , Skenderaj

BMW x3

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:33 Vetura , Skenderaj

BMW 635D 3.0Diesel

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:42 Vetura , Skenderaj

BMW

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Shk 19:55 Vetura , Skenderaj

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 14:22 Vetura , Skenderaj

Bmw M5

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 17:35 Vetura , Skenderaj

BMW X5 3.0d automatik

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 02:41 Vetura , Skenderaj

Bmw

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione