Viti | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 20
Seri 2 , 1
Seri 3 , 178
Seri 5 , 79
Seri 7 , 6
M-modele , 8
X-modele , 62
Z-modele , 2
2002 , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:33 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:38 ,

BMW X5 40 D M_Pacet 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

BMW X6 40 D M_Performance 3.0 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Shitet BMW 520 D 2.0 Dizel 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

Shitet BMW X5 3.0 Dizel 2008 RKS Automatik-Steptronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 ,

Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:16 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:20 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 18:09 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Xhipa Gjitha Llojet Rks Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 21:36 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 09:25 ,

SHITET BMW 320D 2007 AUTOMATIK RKS

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 09:24 ,

SHITET BMW 320 DIZEL 2003 RKS 5MUJ

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 09:49 ,

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 21:45 ,

SHITET BMW 116 2.0 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:22 ,

pjes Bmw 525 benzin 2.5

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 15:57 ,

SHITET BMW 320 DIESEL 2004 RKS 4muj

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:37 ,

Bmw x3

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:03 ,

BMW 320D 2009 FACELIFT AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE PER I

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:53 ,

BMW 320D 2009 FACELIFT AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE PER I

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:36 ,

BMW 528

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 11:55 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️��

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 22:11 ,

She's ose bej ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 13:41 ,

Bmw GT 530d rks

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:18 ,

SHITET BMW 320D 2013 2.0 DISEL SPORT PACK

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:53 ,

Bmw

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 16:28 ,

SHITET BMW 530D 2004 AUTOMATIK RKS FULL OPSIONE

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:58 ,

Shitet bmw 320

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:00 ,

BMW X1 2.0D AUTOMATIK 2011 S-DRIVE I DOGANUAR FULL OPSIONE

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:33 ,

BMW X3 2.0 X-DRIVE 2011 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSIONE 04

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:29 ,

Shitet BMW 120 automatik ose ndrrohet me nje vetur 7 ulse

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 12:24 ,

Shitet vetura

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 16:10 ,

BMW 520d M-paket optik Lekur navigacion 2010

8 990 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 09:33 ,

BMW X6 40D X-DRIVE 2011 FACELIFT 8SHPEJTSI RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 09:32 ,

SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS

12 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:02 ,

SHITET BMW 320D 2013 2.0 DISEL SPORT PACK

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 02:06 ,

bmw e36

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 02:06 ,

bmw e36

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 00:11 ,

Bmw x1

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 22:27 ,

bmw

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:04 ,

Magnet per Saldim

14 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:41 ,

Bmw X3 2.0d Xdrive 4x4 Mpacket ii Shitur

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:19 ,

pjes Bmw 325 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 13:53 ,

BMW 116i BENZIN 2007 RKS

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:28 ,

Shitet BMW 320d

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 11:17 ,

BMW 320 D 2012

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 17:48 ,

i shitur Bmw 320d Automatik Xdrive Face lift

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:31 ,

Bmw 2.0’automatik diesel,e sapo doganuar RKS 155.995 km....

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Dhj 18:15 ,

BMW. Kock

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 15:01 ,

Bmw x3 2.0d x-drive 2011 i sapodoganuar ����

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione