Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | X-modele

X1 , 482
X3 , 788
X4 , 41
X5 , 2038
X6 , 468

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 15:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X5 M50d F15 2014 ne Shitje

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:53 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X1 S-DRIVE 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:37 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0D M_PACET VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Vetura , Prishtinë

BMW X6 3.5D X DRIVE VP 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Vetura , Prishtinë

BMW X1 - X DRIVE - AUTOMATIK - VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:27 Vetura , Ferizaj

x1 xDrive 2010 Automatik

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:22 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura BMW X4 2018 2.0 xdrive

34 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 20d X-Drive Automatik Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

BMW X3 2.0D AUTOMATIC VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Vetura , Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE ///M-PAKET RKS PANORAM

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:56 Vetura , Pejë

BMW X5 35 Sd X-Drive E70 Rks Full Ekstra -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:54 Vetura , Pejë

BMW X6 3.5D X-DRIVE IDOGANUAR RKS FULL OPSIONE

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:20 Vetura , Prizren

BMW X1 118d xdriver 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:19 Shitorja Vetura , Kastriot

Rent a Car Time +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:19 Shitorja Vetura , Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:45 Vetura , Viti

BMW X1 SDrive 18D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Bmw X5 - 7 ulse

35 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw X5 - X drive

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw X5 - 7 ulse

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 Vetura , Prizren

BMW X5 XDrive MPACKET ������������

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:25 Vetura , Pejë

Bmw X3

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:16 Shitorja Vetura , Besianë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:12 Vetura , Prishtinë

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:57 Vetura , Ferizaj

BMW X5 3.0d XDRIVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Vetura , Ferizaj

BMW X4 30D X-DRIVE *M-PACET* 258PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 Vetura , Ferizaj

BMW X5 3.0D Automatik MPacket Rks 6 Muj Xdrive

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:37 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:32 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X5 3.5 D 7 Ulse Viti 2016 Me Dogan Full + 383 44 838 84

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.5 D Viti 2011 Rks 8 Muj Full + 383 44 838 848 + 3

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

BMW X1 25D Xdrive SPORT PACKET AUTOMATIK 231 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione