Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X-modele Të gjitha në Mitrovicë

X1 , 34
X3 , 20
X4 , 1
X5 , 73
X6 , 37

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:57 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:57 Vetura , Mitrovicë

BMW X6 3.0 xdrive 40D 2016

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:30 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 XDrive 18d

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 14:21 Vetura , Mitrovicë

BMW X3

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:54 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-SPORT 40d

39 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 04:26 Vetura , Mitrovicë

X5 dizel 3.0 rks deri 10 muaj

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 23:14 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 40e (hybrid) M-packet

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 20:45 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e (hybrid)

42 500 EUR

31 Gush 19:00 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 18d 2.0 AUTOMATIK 2015

12 800 EUR

22 Gush 20:35 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-packet 40e ( hybrid )

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 19:46 Vetura , Mitrovicë

X6 3.0 2016 Individaul

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 08:37 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura BMW X1 2017 2.0 Xdrive

20 700 EUR

08 Gush 17:02 Vetura , Mitrovicë

BMW X3 20d 2018

30 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 05:59 Vetura , Mitrovicë

BMW X7 xDrive 40d - 2023 me 10000 km

139 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 05:59 Vetura , Mitrovicë

BMW X7 xDrive 40d - 2023 me 10000 km

139 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 05:59 Vetura , Mitrovicë

BMW X7 xDrive 40d -2023 me 10000 km

139 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 05:59 Vetura , Mitrovicë

BMW X7 xDrive 40d -2023 me 10000 km

139 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 22:39 Vetura , Mitrovicë

BMW X1, X Drive, Diesel, Automatik

13 900 EUR

13 Korr 10:57 Vetura , Mitrovicë

BMW X6 3.5 d

16 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 20:06 Vetura , Mitrovicë

Bmw x3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 11:47 Vetura , Mitrovicë

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 11:37 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW X5 3.0D AUTOMATIK

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 20:12 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW x3 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 15:06 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2019 xdrive

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 22:52 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2.0 2019 xdrive

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Qer 11:56 Vetura , Mitrovicë

Bmw X5 3.0d xdrive Modifikant

5 750 EUR

24 Qer 16:29 Vetura , Mitrovicë

Shitet bmw x1 2019 106.000 km

20 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 01:28 Vetura , Mitrovicë

Bmw 2.0 Manual 2012 240km me liber servisit regjistrimi i pa

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:11 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2.0 2012 ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:42 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2.0 viti 2012 ne gjendje te mire full opsione

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 17:13 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2.0 ne gjendje perfekte regjistrimi i pare nl

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:46 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 ne gjendje te mire 2.0 me te gjitha

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:24 Vetura , Mitrovicë

Bmw X3 3.0D M-Paket Biturbo X-Drive Boj Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 00:54 Vetura , Mitrovicë

BMW X3 Xdrive Mpaket 2008 Rks 3 Muj Boj Ndrrim

9 050 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:23 Vetura , Mitrovicë

Bmw E35 X3 3.5 M-Paket 2008/2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:13 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0D 2008

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 3.0D

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 13:30 Vetura , Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Shk 18:27 Vetura , Mitrovicë

Shitet bmw

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:43 Vetura , Mitrovicë

Bmw E35 3.0 Diesel M-Paket TwinTurbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 02:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 modifikant viti 2005 full opsion full panoram

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:32 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 08:04 Vetura , Mitrovicë

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 18:01 Vetura , Mitrovicë

BMW X3 M-PAKET 3.0 Diesel

99 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 23:49 Vetura , Mitrovicë

Bmw x1 2.0 i ardhur nga gjermania 1vite rks

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet

11 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 00:51 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione