Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | X-modele

X1 , 307
X3 , 593
X4 , 19
X5 , 1653
X6 , 369

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:36 ,

BMW X5 30D MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 03:42 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:37 ,

BMW X1 18D xDrive 2011 AUTOMATIK ��������

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:26 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19 Shitorja ,

BMW X5 3.0i BENXIN AUTOMATIK RKS FULL OPSJON OSE MDRROJM

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 Shitorja ,

bmw x5 4.0 D automatik facelift 7 ulse

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:00 Shitorja ,

bmw x1 2.0 dizel automatik 2012

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:13 Shitorja ,

Shitet bmw x5

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:49 ,

Shitet Bmw X5 3.0 diesel

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39 ,

BMW X3 3.0d Aut. *M-Sport*Panorama*Lekur*

10 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 ,

Bmw X1 20d Xdrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

Bmw X5 35d Xdrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

BMW X3 3.0d Aut. *M-Sport*Panorama*Lekur*

9 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

BMW X5 50 D Automatik 8G M-Packet Full Opcion 7 Ulese 2014

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 ,

BMW X 1 2.0 118D XDIVE AUTOMATIK RKS V.P 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 ,

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46 ,

Bmw X6 30d 2016���� M-Packet

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:40 ,

BMW X3 3.0dizel Automatik-Tiptronik xDrive

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

BMW X 1 DIZELL NGA ZVICRRA

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:46 Shitorja ,

Bmw x3 2.0D X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

BMW X6 30D XDRIVE I DOGANUAR RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TMIR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

BMW X6 3.0d XDRIVE I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN SHIKOJ F..

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

BMW X6 40 D M_Performance 3.0 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Shitorja ,

Bmw x1 18D x drive automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

BMW X5 Dizel Automatik 2003 rks 049585350

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

BMW X1

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:07 ,

BMW X1 2.0D X DRIVE VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 ,

Bmw X1 2.0 23d X-Drive Full Extra Gjendje Perfekte

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 Shitorja ,

Bmw X6 3.5 D Viti 2010 Me Rks

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:53 Shitorja ,

BMW X6 3.5D Xdrive Viti 2011 Me Dogan ���� Veq 21.999€ + 3

21 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Shitorja ,

BMW X5 30D X-DRIVE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:48 ,

BMW X5 3.0 dizel automatik 2002

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:48 Shitorja ,

BMW X3 2.0 D XDRIVE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:41 ,

Bmw x5 3.0d xdrive mpaket viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:40 ,

Bmw x3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 Shitorja ,

2015 BMW X3 20d Xdrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:19 ,

BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

bmw x1

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:09 ,

bmw x1

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

Shes bmw x1 2.0 automatik sdrive viti 2013

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:15 ,

BMW X5 M

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:06 ,

BMW X1 S-DRIVE 2011 I DOGANUAR

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 ,

BMW X3

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 Shitorja ,

Bmw X3 x-Drive 20d

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:48 ,

SHES BMW X1 2.0 DIZEL AUTOMATIK XDRIVE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 ,

Shitet BMW X5 3.0 Dizel 2008 RKS Automatik-Steptronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione