Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | X1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:36 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:30 ,

Bmw X1 20d xDrive M-packet rks 1vit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

BMW X1 XDRIVE 2.0 2014 FACELIFT

15 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55 ,

BMW X1

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 ,

BMW X1 2.0D AUTMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

BMW X1 2.0d xdrive

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:59 ,

Bmw x1 F48 SDrive Automatik business sport

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:24 Shitorja ,

BMW X1 xDrive25d Sport Line Automatic ����

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:42 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 25d Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:41 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 20d

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 18d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:44 ,

Bmw X1 25d Xline 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 13:02 ,

BMW X1 118d Xdrive 150PS SportLine*Dogan te Paguar*

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:57 ,

BMW X1 X-DRIVE AUTOMATIK 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:29 Shitorja ,

Bmw X1 23d XDrive ������������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 08:31 ,

Shes BMW X1 X Drive 2.0d Spırt line.

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 10:12 ,

Bmw X1 20d Xdrive M-paket 2012

18 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 00:47 ,

BMW X1 118d Xdrive 150PS Sport Line *Dogan te Paguar*

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 15:13 ,

BMW X1 XDRIVE18d 2.0 AUTOMATIK 2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 23:19 ,

BMW X1 XDRIVE18d 2.0 TDI Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 11:28 ,

Bmw x1 25d Xdrive 218 ps facelift

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 00:25 ,

BMW X1 xDrive 2.0 18d Allrad 4x4 (SUV /Offroad/gjithë terren

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 14:30 ,

Bmw x1 2.0 xdrive 2016

21 200 EUR

26 Korr 21:28 ,

Bmw x1

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 20:40 ,

Shitet BMW X1

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 16:53 ,

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 10:54 ,

Shitet BMW X1 20d Dizel 2.0

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 05:18 ,

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 16:03 ,

BMW X1

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 23:25 ,

Bmw X1 Xdrive 25D

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 12:26 ,

Shitet BMW X1 2016

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 14:23 ,

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 11:25 ,

SHITET BMW X1

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 17:00 ,

BMW X1 2.0 2018

23 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 16:42 ,

BMW X1 20dXdrive M-Pacet Automatik Viti 2011 “Full Opsion”

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:55 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:22 ,

BMW X3 23D Xdrive AUTOMATIK

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 23:59 ,

BMW X1 18d S DRIWE

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 12:30 ,

BMW X1 S-drive 2.0D

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 14:04 ,

Shitet BMW X1, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 21:02 ,

Bmw X1 25D 2017 Automatik

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:58 ,

BMW X1

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:50 ,

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 13:47 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 11:17 ,

Bmw X1

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 06:57 ,

SHITETE BMW X1 1.6 Disel, 044 618 611

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione