Gjilan | Makina | Vetura | BMW | X5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X5 | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 11:15 ,

BMW X5 M50d Full Opsione - i ardhur nga Zvicra

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 21:40 ,

Bmw X5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:30 ,

BMW X5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:48 ,

Bmw

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 13:57 ,

shitet x5 3.0 diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 01:00 ,

U Shit

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:40 ,

Shitet Bmw X5

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 23:41 ,

Mar me ndrrim X3,X5,X6 , vetura me tabela t'huaja

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 09:17 ,

shitet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 19:54 ,

Bmw

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 09:23 ,

Bmw x5

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 18:18 ,

BMW X5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 17:33 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 22:21 ,

BMW X5 MPKG

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 21:58 ,

BMW X5 MPKG

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 12:17 ,

Bmw X5 2005

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 23:52 ,

BMW X5 40d xDrive M-paket 2016

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 19:25 ,

Bmw X5 2004 3.0 Dizel Rks

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 17:18 ,

Kemi Pjes Per Bmw X5 4.4 Benzin Automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:03 ,

BMW X5 DIZELL 3.0 AUTOMATIK 2004 RKS

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 08:41 ,

Bejm edhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 20:53 ,

Bejm edhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 17:29 ,

Bmw x 5

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 10:00 ,

Bmw x5 3.5

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Korr 09:23 ,

SHes bmw e sapo ardhur nga jasht.

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:12 ,

Shitet BMW X5 me 7 ulëse

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 19:20 ,

Bmw X5 35d -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 21:32 ,

Bmw

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 11:52 ,

Bmw x5 40 d

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:58 ,

Shes BMW X5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 17:17 ,

Shitet X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 10:59 ,

Shitet BMW X5

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:37 ,

BMW X5

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 22:50 ,

Bmw x5 3.0d

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Jan 14:11 ,

Bmw x5 3.0d

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 11:35 ,

Marr X5 kompenzim

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 18:37 ,

BMW X5 40d

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 19:21 ,

BEJM BARTJEN E AUTOMJETEVE ME SIGURI TE LART

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 13:50 ,

BMW X5 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 22:28 ,

Shitet X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 18:41 ,

BMW X5 NAFT 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS +OPSION+

14 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 08:54 ,

bmw x5 40d

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 12:36 ,

BMW X5

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Tet 08:10 ,

Shitet super x5

5 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 01:58 ,

Bmw x5 35d 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:16 ,

Bmw

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 11:53 ,

Bmw X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 00:04 ,

BMW X5 3.0d F15 M-PAKET 2014 CH

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 22:44 ,

Bmw X5 40D 306ps,viti 08.2011 i doganuar RKS

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 14:54 ,

Shiten pjes per Bmw x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X5 | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione