Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | BMW | X5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | BMW X5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:43 Shitorja ,

bmw x5 4.0 D automatik facelift 7 ulse

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 ,

BMW X5 50 D Automatik 8G M-Packet Full Opcion 7 Ulese 2014

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:11 ,

Shitet Ndrrohet Bmw X5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 ,

Bmw x5 3.0 Diesel

23 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Shitorja ,

BMW X5 3.0i BENXIN AUTOMATIK RKS FULL OPSJON OSE MDRROJM

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Bmw x5 3.0d xdrive mpaket viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

Shitet BMW X5 3.0 Dizel 2008 RKS Automatik-Steptronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet BMW X5, Me 7 Ulese

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

Shitet urgjent nga 24.500 ne 22.990 BMW X5 FULL EXTRA,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 Shitorja ,

BMW X5 30D X-DRIVE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:01 ,

Bmw X5 35d Xdrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 ,

BMW X5 3.0D AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2011 Facelift M packet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 ,

X5 3.0D X~Drive |M-Performance*PANORAMË+NAVI+DVD+START~STOP*

11 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Bmw X5 3,0 Benzin Sport Paket Full Option

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

BMW X5 3,0 Diesel Sport Paket Full Option

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

BMW X5 3,0 d Sport Paket Full.....

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet urgjente BMW X5 35d,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

BMW X5 35 Xdrive

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

BMW X5 M50D 381PS 2014 t'ejten vjen ne KS

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:20 Shitorja ,

BMW X5 30d x-Drive 7ulse

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Shitorja ,

BMW X5 3.0d x-Drive Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 ,

BMW X5 E53 Karoseria -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:50 ,

BMW X5 30d MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 ,

AUTU PJESĒ FIDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:04 ,

BMW X5

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:05 ,

BMW X5 Dizel Automatik 2003 rks 049585350

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

BMW

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:15 ,

BMW X5 M

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:55 ,

Shes BMW X5 3.0 DIZEL

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 ,

BMW X5 3.0d 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:16 ,

BMW X5 M50d X-drive M-PAKET (381 PS)

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:50 ,

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:39 ,

Shitet x5 SD

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:03 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:53 ,

Bmw X5 2008 urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 22:41 ,

BMW X5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:29 ,

Rent a Car X5 3.0

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 12:17 ,

BMW X5 3.0d 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:54 ,

BMW X5

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:40 ,

Bmw X5 35d X/drive 2010 Full opcion I doganuar

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:40 ,

BMW X5 30d

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 11:15 ,

BMW X5 M50d Full Opsione - i ardhur nga Zvicra

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 10:46 ,

BMW X5 E70 3,0 d ---7 Ulse,

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 04:36 ,

BMW X5 30D MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 13:20 ,

BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione