Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Buick

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Buick | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 15:45 ,

BUICK -RANDEZVOUS 3.4L VITI 2002 RKS

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 07:31 ,

1957 BUICK SPECIAL NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 50-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Jan 18:06 ,

Cedi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 05:31 ,

Blej mercedes 190-200-250-me qmim 200-800 me regji

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 12:59 ,

shes karrika i lkur me xemje

150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 10:18 ,

Buciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:58 ,

BUICK LESABRE LIMOUSINE

9 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 18:56 ,

Shes burgi dheu

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 19:37 ,

Shitet golf 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:59 ,

Shitet Buick Enclave cxl Amerikan

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 12:32 ,

shitet pasati 5muj regjistrim

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 16:30 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 23:44 ,

citroen jumpy pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:08 ,

Pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 19:06 ,

youamaha

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 00:29 ,

⚽ushit flm⚽

36 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 11:17 ,

Yamaha 250cc

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 13:56 ,

VW Golf 2 urgjent

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 16:20 ,

Buick

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 11:54 ,

+488

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 16:37 ,

Pikapi 1.9 disel i thjesht


Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 16:47 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 12:50 ,

Shitet Buick Electra - Urgjent

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 15:42 ,

granit mermer cnc

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 13:04 ,

vetur

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 19:59 ,

Shitet Buick Electra -Urgjent

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 22:29 ,

vetura breshk-harlie

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:30 ,

shes-veturen buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 22:04 ,

Buick benzin -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 14:31 ,

SHES VETUREN BUICK RENDEZVOUS

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 09:54 ,

buick

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 14:22 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 13:37 ,

Oltaimer

14 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 10:22 ,

shes - veturen bucik rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 10:56 ,

Buick Electra -85

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 16:38 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Buick | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione