Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin | Burim | Makina | Vetura

Opel , 83
Audi , 38
Ford , 25
BMW , 23
Fiat , 22
Renault , 21
Suzuki , 12
Hyundai , 11
Citroën , 7
Peugeot , 7
Honda , 6
Nissan , 6
Lada , 5
Chevrolet , 4
Rover , 4
Seat , 4
Daewoo , 3
Jeep , 3
Toyota , 3
Acura , 2
Jaguar , 2
Škoda , 2
Volvo , 2
Alpina , 1
Artega , 1
Buick , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Proton , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benzin Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:16 Vetura , Burim

opel corsa c

35 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:42 Vetura , Burim

Jetta

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 23:57 Vetura , Burim

Shes audi a4 benzin 1.8 tabela te huja 180mi kilometra

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 21:57 Vetura , Burim

Për marakli ����

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 18:07 Vetura , Burim

Renault Megane 1.6 16v 2007 rks

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 22:47 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 22:47 Vetura , Burim

SHES PJES PER HYUNDAI SANTA FE BENZIN

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 10:52 Vetura , Burim

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 12:54 Vetura , Burim

Golf 4

2 450 EUR

07 Shk 20:03 Vetura , Burim

Shes opel zafira

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 21:21 Vetura , Burim

Golf 7 ne shitje.

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Shk 21:05 Vetura , Burim

Golf 7 ne shitje.

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

03 Jan 00:36 Vetura , Burim

Shitet 4x4 reno kango

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 10:12 Vetura , Burim

Golf 5 , Autimatik, 1.6 Benzin, 2004

55 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 17:39 Vetura , Burim

Shitet BMW 316 me 1 vit Regjistrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:17 Vetura , Burim

Shes fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 00:13 Vetura , Burim

Shes golf 3

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 23:58 Vetura , Burim

Golf 5

57 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 11:06 Vetura , Burim

GOLF GTI

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 04:18 Vetura , Burim

Shitet reno kangoo 2004 i aksidentuar

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 14:46 Vetura , Burim

Opel Astra H

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 22:01 Vetura , Burim

Opel Astra H

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 13:45 Vetura , Burim

Shitet zafira

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 18:10 Vetura , Burim

BMW E30

03 Qer 23:53 Vetura , Burim

Skoda fabia

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 22:11 Vetura , Burim

Shes motor per suzuki 1.6 benzin

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 13:59 Vetura , Burim

Shes gjipin suzuki vitara 1.6 benzin per pjes

1 EUR Price Reduced

12 Maj 20:19 Vetura , Burim

Shitet Audi 80 1.6 benzin

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:15 Vetura , Burim

Shitet Jeep 3.7 benzin off road

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 15:25 Vetura , Burim

Susuki Vitara OFFROAD

4 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 05:02 Vetura , Burim

Ford ka 1.3 benzin viti:2000

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 23:36 Vetura , Burim

Shes opel zafira

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 05:06 Vetura , Burim

Shitet ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 09:39 Vetura , Burim

Shitet Jetta 1.6 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 06:53 Vetura , Burim

Mercedes benz 200 D

4 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:59 Vetura , Burim

Vetura ne shitje

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 19:34 Vetura , Burim

Opel vectra

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Shk 19:23 Vetura , Burim

Opel vectra

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Shk 13:54 Vetura , Burim

Shes

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 09:34 Vetura , Burim

Vectra 2.o benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 18:34 Vetura , Burim

Golf4 1.4 benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Jan 20:40 Vetura , Burim

Shitet Audi A3 sportback

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 15:34 Vetura , Burim

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 13:09 Vetura , Burim

Bmw 318 2.0i 2005 rks

40 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 13:07 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:09 Vetura , Burim

Shes hyundai matrix 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 18:15 Vetura , Burim

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 22:32 Vetura , Burim

Suzuki Samurai

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 11:44 Vetura , Burim

Shitet Golf 5 qe 10 vite 1 pronar Shum Ngjendje tmir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione