Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw x3 - Vetura Të gjitha në Burim

BMW , 8
Peugeot , 3
Opel , 2
Renault , 2
Audi , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x3,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x3 Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 16:32 Vetura , Burim

BMW X3 2.0X-DRIVE M-PACKET

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

Bmw 2017 X3 Xdrive20d

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDrive20d Facelift 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 03:59 Vetura , Burim

BMW X3 XDRIVE20d 2017 Facelift

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 12:37 Vetura , Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

17 Pri 14:13 Vetura , Burim

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

09 Jan 16:33 Vetura , Burim

Shes BMW X3

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 22:58 Vetura , Burim

Reno Clio IV 1.5dci 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:47 Shitorja Vetura , Burim

Bmw X3 2.0 Dizell pa dogan 2013

13 359 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:21 Vetura , Burim

Audi a6 2.5

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 21:55 Vetura , Burim

Ford transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 20:08 Vetura , Burim

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 Vetura , Burim

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 18:12 Vetura , Burim

Hyundai santa fe 2.0 diesel 4x4

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 16:38 Vetura , Burim

Opel combo 5 ulse 2007 me klim 1.7cdti 3800 euro

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 19:04 Vetura , Burim

Mercedes Benz B-Class B180 CDI

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 13:23 Vetura , Burim

OKAZION BMW X3, 3.0D

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 11:02 Vetura , Burim

Vito 6 ulse rks edhe 7 muj....+38649527641

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 18:13 Vetura , Burim

Opel astra karavan

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 19:37 Vetura , Burim

Peugeot Expert 2004 Hdi e po sa ardhur

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x3 | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw x3 në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • Bmw x3 në kategorinë Makina
  • Bmw x3 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • Bmw x3 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Bmw x3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 320 | E-Class
  • Bmw x3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Bmw X3 në kategorinë Vetura | Opel
  • Bmw x3 në kategorinë Vetura | Nissan | X-Trail
  • bmw x3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • bmw x3 në kategorinë Vetura | Land Rover

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione