Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Vetura Të gjitha në Burim

Audi , 6
Ford , 4
Opel , 3
Peugeot , 3
Hyundai , 2
Renault , 2
Nissan , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:58 Vetura , Burim

BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:58 Vetura , Burim

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:44 Vetura , Burim

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Nën 22:10 Vetura , Burim

Shes ndrroj mercedes c220 cdi rks automatik ne gjendje mir

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Nën 19:36 Vetura , Burim

shitet

1 EUR

03 Nën 22:33 Vetura , Burim

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFAKT DHE NREGULL

39 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Tet 22:37 Vetura , Burim

BLEJM VETURA PA DOGAN ME DEFEKT VW BMW AUDI

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 09:04 Vetura , Burim

Shitet Mercedes Benz C220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 22:59 Vetura , Burim

Shitet w204 Amg

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:32 Vetura , Burim

Mercedes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 19:38 Vetura , Burim

Mercedes

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 14:44 Shitorja Vetura , Burim

Mercedes E300 Hybrid

16 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 21:28 Vetura , Burim

Mercedes Benz 550

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:54 Vetura , Burim

mercedes e270

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 11:43 Vetura , Burim

Mercedes 250

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Gush 17:11 Vetura , Burim

Shes Mercedesin S320

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 00:21 Vetura , Burim

Mercedes Benz A class

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 12:37 Vetura , Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

14 Korr 10:20 Vetura , Burim

mercedes GL 350 4 matic bluetec

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:20 Vetura , Burim

mercedes GL 350 4 matic bluetec

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:20 Vetura , Burim

mercedes GL 350 4 matic bluetec

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 19:59 Vetura , Burim

Mercedes Benz Sprinter

03 Korr 08:30 Vetura , Burim

Mercedes 123 Old

01 Korr 10:51 Vetura , Burim

Ml 320 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 15:55 Vetura , Burim

Mercedes C220 CDI

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Qer 02:47 Vetura , Burim

Mercedes w124 E250 Diesel

2 EUR

08 Qer 23:26 Vetura , Burim

Mercedes w124 E250 Diesel

2 EUR

06 Qer 18:26 Vetura , Burim

Shitet mercedes benz 190 me shtat muaj regjistrim

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 13:04 Vetura , Burim

Mercedes benz 4x4

26 Maj 15:28 Vetura , Burim

Shitet mercedes benz modeli 200 viti 1989

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

02 Maj 18:07 Vetura , Burim

Mercedes R-class viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:13 Vetura , Burim

blejm vetura te aksidentume

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 19:57 Vetura , Burim

Mercedes Benz R320

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 22:21 Shitorja Vetura , Burim

SHES MERSEDES 320 CDI EVO RKS FULL OPCION

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
23 Mar 11:29 Vetura , Burim

PJES PER AIRMATIK ML W166

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 22:37 Vetura , Burim

Fellne me guma origjinale per Mercedes R16 nga ������������

240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Mar 20:08 Vetura , Burim

Mercedes G Class 300

15 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 07:43 Vetura , Burim

Shitet urgjent mercedes 200 nëntë muaj regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:51 Vetura , Burim

Mercedes-Benz GLK220 4Matic

18 500 EUR

28 Shk 04:47 Vetura , Burim

Mercedes clase C 220 dizel

19 500 EUR

24 Shk 19:49 Vetura , Burim

Shitet mercedes benz 220

2 220 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 23:09 Vetura , Burim

shes veturen Mercedes C Clase 220

19 000 EUR

13 Shk 21:58 Vetura , Burim

Mercedes vito111 cdi. Kerstner

8 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 21:52 Vetura , Burim

Mercedes vito 111 CDI

8 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 13:55 Vetura , Burim

Shitet kamion Mercedes-Benz

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 23:04 Vetura , Burim

Mercedes c220

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

17 Jan 22:29 Vetura , Burim

Mercedes-Benz E-Klasse

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mercedes në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • mercedes në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Renault | Clio
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 250 | S-Class
  • mercedes në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione