Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat | Burim | Makina | Vetura

Peugeot , 4
Opel , 3
Audi , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:04 Vetura , Burim

R16 per audi benz VW guma me fellne

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 15:47 Vetura , Burim

Shitet Passat b5 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:34 Vetura , Burim

Passat 3c 2.0 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 14:30 Vetura , Burim

-Passat 3c 2.0 i thjeshte

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 14:26 Vetura , Burim

Passat B7 2.0 Automatik

11 999 EUR

16 Shk 10:57 Vetura , Burim

Shitet Passat CC 2.0tdi DSG

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 21:38 Vetura , Burim

I shitur

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

25 Dhj 19:03 Vetura , Burim

WW Passat

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Dhj 21:07 Vetura , Burim

Shiten uleset me nxemje per passat b5

40 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 22:58 Vetura , Burim

Reno Clio IV 1.5dci 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 00:16 Vetura , Burim

VW Passat B8 2.0 TDI DSG 2018 pa Dogan

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 14:14 Shitorja Vetura , Burim

Passat 1.9 dizell Automatik

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 22:25 Vetura , Burim

Passat 1.9

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 23:24 Vetura , Burim

Passat 2 1.9 dizell rks skanduar

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 19:54 Vetura , Burim

Passat 2 1.9 dizell rks skanduar

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 16:41 Vetura , Burim

pasati 3c 1.9D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 21:30 Vetura , Burim

Passat B7

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 08:45 Vetura , Burim

Passat 2003

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Pri 00:20 Vetura , Burim

Passat CC 2013 2.0 Nafte

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 16:15 Vetura , Burim

Passat 1.9 TDI Automatik

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:32 Vetura , Burim

Passat 1.9 T(di)

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 22:05 Vetura , Burim

Passat 1.8

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 13:38 Vetura , Burim

Passat

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 21:17 Vetura , Burim

SHITET PASSAT

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:33 Vetura , Burim

Shitet

21 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 12:55 Vetura , Burim

VW Passat tdi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 21:55 Vetura , Burim

Passat

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 16:21 Vetura , Burim

Passat 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 09:41 Vetura , Burim

Passat B7

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 00:21 Vetura , Burim

Audi a6 2.5

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Pri 21:50 Vetura , Burim

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 18:57 Vetura , Burim

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:40 Vetura , Burim

Shes Passat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 19:53 Vetura , Burim

Shes Passat

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 08:25 Vetura , Burim

Shitet vetura passat

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:34 Vetura , Burim

Shes passat 2.0 TDI Higl

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 16:17 Vetura , Burim

Passat B8 2.0 TDI me Dugan&Homologim 2015

12 999 EUR

06 Shk 21:52 Vetura , Burim

info

3 700 EUR

04 Shk 18:18 Vetura , Burim

Passat 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 14:56 Vetura , Burim

Passat 2

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Jan 19:01 Vetura , Burim

PASSAT 2.0 KARAVAN

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:11 Vetura , Burim

blej veture diesel

05 Dhj 18:37 Vetura , Burim

VW Passat b3

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 17:28 Vetura , Burim

vw passat 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:55 Vetura , Burim

Ford transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Gush 15:17 Vetura , Burim

Shitet Passat 3c

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 12:57 Vetura , Burim

Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 21:58 Vetura , Burim

Passat 2 1.9 turbo diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 20:08 Vetura , Burim

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione