Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Camaro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Camaro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 17:04 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Sht 20:29 Vetura , Therandë

Shitet PA dogan

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 15:37 Vetura , Prishtinë

Chevrolet camaro s

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 18:14 Vetura , Mitrovicë

camaro ss 6.2

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Qer 23:33 Vetura , Klinë

Chevrolet Camaro

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 19:15 Vetura , Gjilan

Chevrolet Camaro

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 19:49 Vetura , Prishtinë

Chevorlet camero 4.5.470.ps.

38 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 12:19 Vetura , Gjilan

Chevrolet Camaro SS

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Pri 18:56 Vetura , Prizren

Chervolet camaro

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 21:55 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Camaro

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 20:06 Vetura , Gjilan

Chewrolet camaro

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 22:04 Vetura , Prishtinë

Camaro 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 21:39 Vetura , Viti

Camero2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 03:38 Vetura , Prishtinë

Chevy Camaro 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 10:56 Vetura , Gjilan

Shitet Chevrolet Camaro Z28 Seria II

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 23:01 Vetura , Pejë

VETURA AMERIKANE PER DASMA

Viti: 50-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Sht 22:44 Vetura , Prishtinë

U shit flm merr jep

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 13:17 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Camaro -01 full opcion me Rks 14100 t k

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 19:38 Vetura , Malishevë

Chervolet

6 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 23:02 Vetura , Ferizaj

Chervolet Camaro 3.6 Benzin Amerikan

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 07:58 Vetura , Therandë

CHEVROLET CAMARO DHE MONDIAL 250

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Camaro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione