Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Captiva

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Captiva | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Chevrolet Captiva 2.2 Crdi Viti 2013 Automatik 7 Ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:36 Vetura , Viti

Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 2007 Manual 4x2 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 Vetura , Kaçanik

Chevrolet Captiva 4x4 2,4 Benzin & Plin Gaz

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Vetura , Ferizaj

chevrolet captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:58 Vetura , Gjilan

Shitet Chevrolet Captiva 2.0, VCDI, 2009, regjistrim i ri

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 16:58 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 dizel 2009 118mij km

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 10:25 Vetura , Kaçanik

Shitet Chevrolet Captiva 2,4 Benzin / Plin ne dizne 4X4

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 15:14 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:07 Vetura , Fushë Kosovë

shitet vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:08 Vetura , Prishtinë

Chaverlet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 17:44 Vetura , Prishtinë

Chaverlet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 10:42 Vetura , Prishtinë

shavriolet captiva 2.0 dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 10:56 Vetura , Prishtinë

Shavriolet captiva

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 09:42 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Captiva 2.0dizel

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 22:44 Vetura , Lipjan

Chevrolet. Captiva

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 13:03 Vetura , Prishtinë

Chevrolet captiva 2.0

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:02 Vetura , Prishtinë

Shavriolet caktiva 2.0 dizel

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 02:51 Vetura , Gjilan

Chevrolet Captiva 2008 Automatik

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:43 Vetura , Gjilan

Chevrolet Captiva 2008 Automatik

6 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 12:12 Vetura , Ferizaj

shes chevrolet captiva 4x4 2.0 dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 12:37 Vetura , Ferizaj

chevrolet captiva 2.0 dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 20:58 Vetura , Gjilan

SHITET VETURA SHERVOLET KAPTIVA DIZEL 2.0 2007 TABELA VR.

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 04:16 Vetura , Prizren

Chevrolet CAPTIVA- automatik

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 00:31 Vetura , Prishtinë

Checrolet Captiva 2013 7 ulse

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 22:14 Vetura , Prishtinë

Shevrolet Kaptiva 2.0 Rks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 12:27 Vetura , Prishtinë

Shevrolet Kaptiva 2.0 Rks 2011 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 23:43 Vetura , Mitrovicë

Chevorlet Captiva Irmcher - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Gush 18:11 Vetura , Mitrovicë

Shes veturēn 049 848 630

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 13:49 Vetura , Mitrovicë

Chevrolet

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 15:13 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Captiva

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 15:55 Vetura , Vushtrri

chevrolet captiva 2.0 vcdi 7 ulse-mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 00:01 Vetura , Ferizaj

Shes Chevorlet Captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:12 Vetura , Prishtinë

5650 E….CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI (DIESEL). VITI 2008, RKS,

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 16:58 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI (DIESEL). VITI 2008, RKS. SUPER G

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 23:28 Vetura , Lipjan

Chevorlet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:34 Vetura , Lipjan

Chevorlet captiva

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 21:22 Vetura , Lipjan

Captiva

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 03:41 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 20:30 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Captiva 2.2����

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 02:14 Vetura , Besianë

cheverlet viti 2008 disel 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 16:43 Vetura , Prishtinë

CHEVORLET CAPTIVA 2.0diesel 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 21:52 Vetura , Prishtinë

Shes Chevrolet Captiva 2.0D Automatik viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:46 Vetura , Prishtinë

Chevrolet captiva 2.0 dizell viti nfund 2007 posedon 7 ulse

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:03 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL RKS 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:17 Vetura , Mitrovicë

Chevrlet Captiva 2.0 disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 17:05 Vetura , Gjakovë

Chevrolet Captiva 2.0 Diesel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:40 Vetura , Mitrovicë

Shes chevrolet captiva

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:56 Vetura , Ferizaj

Shes Chevrolet Captiva

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Captiva | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione