Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Epica

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Epica | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Nën 14:44 Vetura , Ferizaj

Shitet Chevrolet epcia 2.0 diesel

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 11:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Chevrolet Epica 2.0 - viti i prodhimit 2008

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 11:57 Vetura , Ferizaj

Shitet Chevrolet Epica 2.0 - viti i prodhimit 2008

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 10:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Chevrolet Epica 2.0 - viti i prodhimit 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:35 Vetura , Ferizaj

chevorlet elica automaitk

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:57 Vetura , Ferizaj

cheverlet aitomatik full ekstra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:04 Vetura , Ferizaj

chevolet epica automatik full ekstra

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 14:32 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Epica 2.0 Dizell Automatik 2008 1vit RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 12:07 Vetura , Lipjan

Chevrolet Epica 2.0 dizell Automatik 2008 1vit RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 15:50 Vetura , Therandë

Chervolet epica 2.0 dizel

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:58 Vetura , Prishtinë

Shitet chervolet epica viti 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 09:20 Vetura , Therandë

Chevrolet Epica dizel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 16:25 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Epica

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 00:10 Vetura , Prizren

epica 2010- 4500€

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 19:48 Vetura , Prizren

Chevrolet 2010 2.0D

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 09:40 Vetura , Prizren

Chevrolet Epica dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:48 Vetura , Pejë

Shes Chevrolet Epica 2008 2.0 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 18:59 Vetura , Prishtinë

ChevroleT

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 14:52 Vetura , Prishtinë

Chevrolet epica 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 09:46 Vetura , Gjilan

CHERVOLET EPIKA 2.0 D

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 09:21 Vetura , Vushtrri

Chevorlet Epica 2.0

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 16:33 Vetura , Prishtinë

Cheverlet epica

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 09:24 Vetura , Prizren

Chevrolet Epica 2.0 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 10:50 Vetura , Prishtinë

cheverlet epika

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 15:33 Vetura , Lipjan

Chevrolet Epica benzin -06

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Epica | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione