Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet | Nubira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet Nubira | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 12:06 Vetura , Gjilan

Shitet chevrolet nubira 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:41 Vetura , Gjilan

Shitet

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 15:12 Vetura , Lipjan

Chevrolet per ples

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 16:21 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Nubira 2.0D

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 13:38 Vetura , Gjakovë

Chevrolet .Shitet makina .

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 01:36 Vetura , Lipjan

AUTOMATIC Chevrolet 2.0 Disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 20:17 Vetura , Mitrovicë

chevrolet Nubira 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:23 Vetura , Malishevë

CHEVROLET NUBIRA 2.0 2009

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 18:31 Vetura , Malishevë

SHITET CHEVROLET NUBIRA 2.0

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 12:17 Vetura , Pejë

Chewrolet Nubira Disell

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:44 Vetura , Viti

Chevrolet Nubra benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 23:06 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Nubira

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 15:26 Vetura , Prishtinë

Chevorlet Nubira

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Nën 17:36 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Nubira 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 18:13 Vetura , Klinë

Shitet urgjent 1200 €

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 13:18 Vetura , Prishtinë

Chevrolet Nubira

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 12:04 Vetura , Lipjan

Chevrolet 1.6 benzin viti 2007 rks

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 15:54 Vetura , Pejë

Chevrolet Nubira 2.0 disel

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 19:20 Vetura , Pejë

Chevrolet Nubira 2.0 disel

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Korr 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Chevrolet nubira

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Qer 11:47 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Chevorlet Nubira

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Mar 07:51 Vetura , Lipjan

shoferlet

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 17:13 Vetura , Fushë Kosovë

Chaverlet nubira 2007

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 00:10 Vetura , Fushë Kosovë

Chevrolet nubira

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 11:40 Vetura , Pejë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:39 Vetura , Pejë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:23 Vetura , Prishtinë

Chevrolet nubira

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 23:33 Vetura , Fushë Kosovë

Chevrolet 2.0 dizel -07

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 15:34 Vetura , Ferizaj

Chevorlet Nubira -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 20:30 Vetura , Prizren

Chevrolet Nubra -07

1 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 22:51 Vetura , Ferizaj

Choferlet nubira

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 20:33 Vetura , Ferizaj

Choferlet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 01:47 Vetura , Prishtinë

vetura

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 16:08 Vetura , Vushtrri

Chevrolet Nubira 2.0 dizell viti 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 21:17 Vetura , Gjilan

chevrolet benxin 1.8 Automatik me regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Qer 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet kerri chevorlet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 02:31 Vetura , Pejë

Vetura e ardhur nga zvicra

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 20:53 Vetura , Prishtinë

Vetura asht me gjendje te mir

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 23:21 Vetura , Prizren

CHEVROLET NUBIRA 1.8 16v Flm Mer Jep U Shit

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:39 Vetura , Vushtrri

Cheverlet Nubira 2.0 d

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 21:42 Vetura , Fushë Kosovë

Chevrolet Nubira 2.0 -07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 20:11 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Nubira TCDI 16v 2.0D 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 19:29 Vetura , Gjilan

chevrolet 1.8benzin 16v rks 1 vit regjistri.

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Nën 11:18 Vetura , Ferizaj

Chevrolet Nubira TCDI 02.09.2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 10:39 Vetura , Drenas

Chevrolet Nubira

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Nubira | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione