Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chevrolet

2500 , 8
Alero , 12
Astro , 5
Avalanche , 9
Aveo , 82
Beretta , 4
Blazer , 19
C1500 , 2
Camaro , 20
Caprice , 3
Captiva , 138
Cavalier , 2
Chevelle , 14
Chevy Van , 2
Colorado , 1
Corsica , 1
Cruze , 50
El Camino , 2
Epica , 21
Evanda , 3
Express , 1
G , 1
HHR , 1
Impala , 4
K1500 , 1
Kalos , 53
Lacetti , 51
Lumina , 1
Malibu , 4
Matiz , 33
Nubira , 46
Orlando , 8
Rezzo , 1
S-10 , 6
SSR , 1
Silverado , 5
Spark , 47
Suburban , 10
Tahoe , 5
Trax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:17 ,

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:34 ,

Chevrolet Aveo 1.4b ECO-TEC II 2004 me KLIM❄️

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

Chevrolet spark vp 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 ,

CHEVERLET CAPTIV 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 2008 I REGJISTRUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:35 ,

Shitet Chevrolet Kalos

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 ,

��������CHOVERLET 1.0B 65.000KM TE GARANTUARA������

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:10 ,

Shes dhe ndrroj shevrolet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 ,

Vetura ne shitje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:30 ,

Chevrolet spark 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Shitorja ,

Chevrolet Captiva 2.0 D-Diesel Automatik 4WD -11

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 19:30 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:33 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 11:35 ,

chevorlet elica automaitk

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 17:21 ,

Chevrolet Cruze 2.0vcdi automatik

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 14:18 ,

CHEVROLET CAPTIVA 7ULSE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 13:17 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 12:08 ,

Shes chevrlet kalos 1.2 benxin 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:44 ,

Chevrolet Aveo Dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:13 ,

Chevrolet Captiva 4x4 diesel

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:02 ,

Shum i Ruajtur

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 09:44 ,

PJES PER CHEVROLET TRAILBLAZER 4.2- 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 03:36 ,

U shitt flmm

25 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:36 ,

Chevrolet Avalanche 5.3I 2008 AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 09:48 ,

Chevrolet Aveo 2008 (1.2 Benzin)

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 21:41 ,

Cheverlet

2 200 EUR

26 Pri 23:04 ,

Shitet vetura chevrolet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 11:03 ,

Chevrolet Spark 1.2

4 350 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Pri 21:00 ,

Motorr

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Pri 11:57 ,

cheverlet aitomatik full ekstra

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:08 ,

Chevorlet

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Pri 00:06 ,

Shitet vetura e Aksidentuar Chevrolet Aveo

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Pri 00:04 ,

chevolet epica automatik full ekstra

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:26 ,

Chevrolet Orlando 2.0cdti 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 13:50 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 10:42 ,

SHES CHEVROLET CRUZE 2.0 DIZEL VITI 2012 AUTOMATIK

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 21:43 ,

Chevorlet 1.4 Benzin Plin

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 15:15 ,

Vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 01:36 ,

AUTOMATIC Chevrolet 2.0 Disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:50 ,

Chevrolet Cruze

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:37 ,

CHOVERLET CRUZE 1.8 BENZIN MANUAL

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 15:30 ,

Chevrolet Lacetti

2 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 07:07 ,

So ofroni veq urdhnoni

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 12:46 ,

Shitet chevrolet 1.3 benzin 1vit regjistrim!

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 16:44 ,

Chevrolet Aveo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Pri 20:37 ,

Shitet auto

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 22:45 ,

Shitet

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:32 ,

Shes veturen në gjendje përfekte

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Chevrolet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione