Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | 300C

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler 300C | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Mar 17:50 Vetura , Prishtinë

Chrysler 300 c

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Chyrsler 300C Dizel

14 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 10:48 Shitorja Vetura , Vushtrri

I SHITUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 14:03 Vetura , Fushë Kosovë

Chraysler

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 19:11 Vetura , Gjakovë

Crustler

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 15:20 Vetura , Klinë

Chrysler 300c 2006 automatik 2.7

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 01:43 Vetura , Pejë

Chrysler 300c �� (Ndrrim me bus 6 ulse)

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:00 Vetura , Ferizaj

Chrysler 300C

10 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 09:53 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 14:21 Vetura , Drenas

Chrysler 2.7b

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 10:58 Vetura , Drenas

Chrysler

12 344 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 12:47 Vetura , Vushtrri

Chrysler 300s

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 23:28 Vetura , Gjilan

CHRYSLER LIMITED EDITION

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 18:03 Vetura , Vushtrri

Chrysler 300c v6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 12:13 Vetura , Vushtrri

Chrysler 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 10:41 Vetura , Drenas

Chrysler

95 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 15:14 Vetura , Gjilan

Vetura ne shitje

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:34 Vetura , Drenas

Shitet Chrysler 300C

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 20:42 Vetura , Klinë

Chrysler 300c 2.7 Benzin Automatik 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:11 Vetura , Therandë

shitet per pjes

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 16:38 Vetura , Gjakovë

Shitet chrysler 300c ose nderrohet me pllac ose banese

14 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 11:23 Vetura , Prishtinë

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 11:23 Vetura , Prishtinë

I Shitur flm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 00:05 Vetura , Prishtinë

Chrysler 300c

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:33 Vetura , Prishtinë

Urgjet shes chrysler 300c diesel 3.0l

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 00:04 Vetura , Prishtinë

Chrysler 300C Hemi 5.7 V8

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 19:31 Vetura , Shtime

Shitet Chrysler 300C 3.0crd 326ps��

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 00:07 Vetura , Gjilan

Chrysler

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 14:22 Vetura , Shtime

Shitet Chrysler 300C 3.0crd

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 20:59 Vetura , Prizren

Shitet chrysler c300 benzin 3.5 rks

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:31 Vetura , Gjilan

Chrysler

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 10:03 Vetura , Prizren

Chrysler 300C Benzin 2.7 NDRRIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 14:07 Vetura , Ferizaj

u shit flm merrjep

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:31 Vetura , Pejë

Chrysler 300

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 19:12 Vetura , Ferizaj

chrysler

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Shk 21:04 Vetura , Prishtinë

Chrysler 300c presidencial Full Extra

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 18:03 Vetura , Pejë

Shitet Chrysler

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 23:30 Vetura , Ferizaj

Chrysler 300C

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 19:12 Vetura , Prishtinë

Shitet chrysler

123 456 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 21:11 Vetura , Prishtinë

Chrysler

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:58 Vetura , Pejë

Chrysler 300c 5.7

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 08:17 Vetura , Therandë

Chrysler 300c

7 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:31 Vetura , Prizren

Chrysler 300c

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 10:49 Vetura , Pejë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 07:41 Vetura , Kastriot

Chrysler 300c

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Sht 21:44 Vetura , Skenderaj

chrysler 300c

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 20:13 Vetura , Shtime

Shitet chrysler 300c 3.0crd 300HP+URGJENT!!!

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 21:27 Vetura , Mitrovicë

Cheysler 300 2.7 b Mitrovice shitet edhe ndrrim

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Maj 21:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 23:56 Vetura , Skenderaj

chrysler 300c

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler 300C | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione