Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | Neon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler Neon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Jan 13:38 Vetura , Gjilan

Shitet osé ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 00:40 Vetura , Gjakovë

Makina

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 07:58 Vetura , Gjilan

Chrysler automatik

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Maj 20:18 Vetura , Gjilan

Chrysler neon 2.0 16V

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 11:51 Vetura , Prizren

chrezler neon

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 13:28 Vetura , Prishtinë

Shes veture

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 17:45 Vetura , Vushtrri

shes urgjent Chroysler

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 17:30 Vetura , Skenderaj

Croysler

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 16:45 Vetura , Prizren

krysler

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 17:43 Vetura , Fushë Kosovë

Chrysler Neon 1.8benzin me klim

640 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 16:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Chrysler Neon 1.8 16V

730 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 21:58 Vetura , Gjakovë

Shitet Chrysler

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 11:29 Vetura , Besianë

shitet vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 14:35 Vetura , Burim

me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Qer 19:09 Vetura , Gjakovë

Shitet Chrysler

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 10:18 Vetura , Ferizaj

Chrysler Neon -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 23:25 Vetura , Ferizaj

urgjent shitet

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 19:15 Vetura , Prizren

CRYSLER

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler Neon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione