Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | Pacifica

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler Pacifica | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Jan 13:48 Vetura , Prishtinë

Chrysler Pacifica

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 18:25 Vetura , Besianë

Chrysler pacifica per pjes

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Korr 13:35 Vetura , Besianë

Shes chrylser pacifica defekt

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 21:24 Vetura , Prishtinë

Chrysler pēr pjes ����

550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Korr 21:24 Vetura , Besianë

Chrysler pacifica DEFEKT

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 21:24 Vetura , Besianë

Chrylser PACIFICA DEFEKT

650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Qer 17:07 Vetura , Klinë

Chrysler pacifica Defekt

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Qer 11:43 Vetura , Besianë

Chrysler pacifica defekt

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 19:43 Vetura , Prishtinë

Chrysler pacifica defekt

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 10:03 Vetura , Prishtinë

chrysler pacifica gjdo lloj pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Nën 05:03 Vetura , Prishtinë

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 18:07 Vetura , Artanë

Pjes per chrysler

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 12:15 Vetura , Lipjan

Chrysler 3.5 benzin automatik rks 1 vit 7 ulse

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 20:13 Vetura , Gjilan

A class

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:27 Vetura , Prishtinë

Ndrrim i mundshem chrysler pacific

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:43 Vetura , Prishtinë

Chlysler bej ndrrim me touareg jepi pare

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 12:51 Vetura , Mitrovicë

Chrysler pacifica -03

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 03:07 Vetura , Deçan

chrysler pacifica 3.5i

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 04:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Chrysler Pacifica 3.5

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 21:27 Vetura , Prishtinë

Ngjendje perfekt Automatik Tiptronik

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 12:36 Vetura , Prishtinë

chrysler 3.5 plin dizne lovato ne gjendje te mir

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 21:58 Vetura , Prishtinë

CRYSLER PACIFIKA

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:50 Vetura , Prizren

CRYSLER PACIFIKA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 21:06 Vetura , Prishtinë

Chrysler Pacifica benzin -04

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler Pacifica | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione