Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | PT Cruiser

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler PT Cruiser | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:28 Vetura , Malishevë

Chrysler PT Cruiser

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:08 Vetura , Viti

Crysler Daimler

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:09 Vetura , Pejë

U shittt e gzoft pronari I ri.

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:52 Vetura , Burim

She's ose ndrroj 1 vit regjistrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 00:16 Vetura , Pejë

She's ose ndrroj 1 vit regjistrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 17:04 Vetura , Besianë

Shes chrysler pt cruiser viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 23:30 Vetura , Pejë

Shitet ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 10:28 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet pt cruiser 2.2 cdi rks deri mujn 12

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 00:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Crysler 2.2 disel

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 17:28 Vetura , Prizren

Crysler PT cruiser 2.2 CRD

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 21:50 Vetura , Prishtinë

Chrysler Pt Cruiser 2.2Diesel.

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 16:22 Vetura , Drenas

Chrysler Pt Cruiser 2.2Diesel Rks

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 23:01 Vetura , Pejë

shes ndroj kraisler pt cruiser benzin rks i skadum

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 18:03 Vetura , Ferizaj

Chrysler

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 23:27 Vetura , Pejë

chrysler pt cruiser

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 18:34 Vetura , Pejë

chrysler pt cruiser

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 00:09 Vetura , Viti

Chrysler pt cruisser 2.2crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 10:51 Vetura , Pejë

shes ndroj kraisler benzin rks i skadum ngjendje tmir

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:21 Vetura , Prishtinë

Chrysler pt cruiser 2.0 benzin qmimi fiks:750 euro

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 21:26 Vetura , Shtime

Shitet Chrysler PT Cruiser 2.2 dizell

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 01:13 Vetura , Besianë

Shes pt cruiser 2.2 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:02 Vetura , Skenderaj

Chrysler

5 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Pri 10:57 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

1 234 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 20:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjent 1600 € benzin e bukur dhe gjendje perfekte.

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:52 Vetura , Skenderaj

Crysler

65 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 21:09 Vetura , Burim

Pt. Chrysler

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 07:43 Vetura , Prishtinë

Chrysler PT .U shit u shit

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 14:02 Vetura , Prishtinë

Chrysler PT Cruiser Daimler dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 19:27 Vetura , Prizren

Chryslet PT CRUISER

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:32 Vetura , Prishtinë

2.0benzin plin plinin dizne me atest eka

1 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 08:19 Vetura , Prizren

Chrysler PT Cruiser NDRRIM I MUNDSHEM

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 09:28 Vetura , Pejë

shes ose ndroj kraisler rks benzin turbon defekt

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 23:23 Vetura , Drenas

Chrysler 2.0B+P Extra I Rujtun ☎️043708673 +Ndrrim

1 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 16:40 Vetura , Pejë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 06:18 Vetura , Mitrovicë

Chrysler i qlajmrun ndrroj shtoj pare

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:48 Vetura , Therandë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 22:59 Vetura , Prishtinë

pt cruiser

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 12:49 Vetura , Prishtinë

Crysler 2.0 ndrrim i mundshem perfekt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:03 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrim me motorr gjendje trregullt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 10:56 Vetura , Prishtinë

Shitet ngjendje shum tmire mundesi ndrrimii

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:03 Vetura , Prishtinë

pt cruiser

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 Vetura , Lipjan

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:25 Vetura , Prishtinë

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:35 Vetura , Prishtinë

pt cruise

3 900 EUR

02 Mar 23:41 Vetura , Prizren

Ka disa investime te vogla

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 21:18 Vetura , Ferizaj

Chrysler

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:56 Vetura , Prishtinë

Chrysler PT viti 2000

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:57 Vetura , Prishtinë

Shes Chrysler PT Cruiser

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 20:11 Vetura , Ferizaj

Shes Chrysler PT Cruiser

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 20:02 Vetura , Lipjan

Shes Chrysler PT Cruiser

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler PT Cruiser | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione