Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | Sebring

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler Sebring | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 18:14 Vetura , Gjilan

Chrysler Sebring 2.7 automatik super gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Nën 17:30 Vetura , Prizren

Chrysler diesel 2.0

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 10:40 Vetura , Prizren

shitet chrysler sepring

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 12:45 Vetura , Gjakovë

Crysler sebring 2.0 tdi regjis.2 muj

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 12:37 Vetura , Artanë

Crysler sebring 2.0 tdi regjis.i skaduar

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:31 Vetura , Fushë Kosovë

Crysler sebring 2.0 tdi motorr vw fabrikisht rks i ka dal

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 13:09 Vetura , Pejë

chrysler sebring v6

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 20:49 Vetura , Prizren

Shes Veturen

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:51 Vetura , Prishtinë

Vetur në shitje

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 22:04 Vetura , Prishtinë

Auto ne shitje

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 17:09 Vetura , Shtime

Shitet-ndrrohet chrysler sebring viti 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:58 Vetura , Pejë

Chrysler Sebring

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 17:12 Vetura , Viti

Veture

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gush 13:02 Vetura , Prizren

shes veturen

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 16:25 Vetura , Prishtinë

Vetura

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Korr 01:53 Vetura , Prishtinë

Chrysler cabrio ( boj ndrrim me vetura rks) .

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 23:57 Vetura , Shtime

Chrysler Cabrio benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 20:34 Vetura , Vushtrri

Chrysler Cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 16:07 Vetura , Gjilan

Chrysler cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 18:06 Vetura , Prizren

Chrysler Cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 19:36 Vetura , Prishtinë

Chrysler cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 21:02 Vetura , Deçan

Chrysler Cabrio

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 11:06 Vetura , Ferizaj

Kerri osht ne gjendje shum te mir posedon fellne

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 21:28 Vetura , Therandë

Shitet vetura

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 18:12 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 10:00 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 11:46 Vetura , Gjilan

Chrysler Sebring 2.0 CRD Diesel

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 10:28 Vetura , Pejë

Chrysler Serbing 2.0 CRD Limited

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:23 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Chrysler-Sebring (Kabriolet)

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 14:36 Vetura , Klinë

Chrysler Sebring Cabrio

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 19:01 Vetura , Gjilan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:21 Vetura , Therandë

Shes Chrysler Sebring per pjese.

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Dhj 13:07 Vetura , Therandë

Chrysler Sebring 2.0 diesel

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 21:02 Vetura , Dragash

Chrysler sebring 2.0 -10

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 21:39 Vetura , Viti

Shitet ose bejm ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 20:56 Vetura , Viti

chrysler Sebring 2.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 16:54 Vetura , Viti

Crysler sebring 2.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 15:26 Vetura , Prishtinë

Chrysler Sebring

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 14:25 Vetura , Prizren

Chrysler Sebring -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Qer 23:01 Vetura , Ferizaj

Chrysler

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:53 Vetura , Gjilan

shitet apo bejm ndrrim

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 16:14 Vetura , Ferizaj

Chrysler Sebring benzin -99

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:04 Vetura , Viti

chrysler

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler Sebring | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione