Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Chrysler | Stratus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler Stratus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Korr 00:07 Vetura , Prishtinë

Chrysler

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:28 Vetura , Prishtinë

2.5 automatk

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 17:14 Vetura , Prishtinë

Chrysler 2.5 benzin automatik

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 12:51 Vetura , Pejë

Chrysler

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:10 Vetura , Drenas

Chrysler

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 19:28 Vetura , Gjakovë

Chrysler Stratus

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 15:53 Vetura , Ferizaj

Chrysler Stratus Kabriolet

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 14:27 Vetura , Ferizaj

Chrysler Stratus benzin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 20:06 Vetura , Gjakovë

Shes ose ndrroj

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:56 Vetura , Prizren

chrysler 2.0 benzin ndrrim i munshem

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 17:10 Vetura , Prizren

chrysler 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 07:32 Vetura , Drenas

chrysler stratus plin benzin

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 19:40 Vetura , Ferizaj

shitet 700 euro

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 12:35 Vetura , Lipjan

Chrysler Stratus 2.0 16v i ardhur nga austri -97

550 EUR Price Reduced

10 Korr 11:47 Vetura , Lipjan

Chrysler Stratus 2.0 16v i ardhur nga austri -97

585 EUR Price Reduced

08 Maj 18:40 Vetura , Lipjan

Crysler stratus

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:19 Vetura , Lipjan

Crysler stratus

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 20:11 Vetura , Gjakovë

chrysler

530 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 10:46 Vetura , Ferizaj

Chrysler stratus 2.5 24V multiinjection klimë abs.

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 19:28 Vetura , Gjakovë

Shes chysler 2.0 16v

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 17:02 Vetura , Gjakovë

Chysler 2.0 16v

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 12:20 Vetura , Prishtinë

Chrysler Status 2.0 -99

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 15:26 Vetura , Ferizaj

CHRYSLER STRATUS 2.5 24v. Automatik.KLIMË ABS

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 22:43 Vetura , Ferizaj

CHRYSLER STRATUS 2.5 24V MULTIINJECTION.

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 20:03 Vetura , Ferizaj

CHRYSLER STRATUS 2.5 24V multiinjectio -96

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler Stratus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione