Prishtinë | Makina | Vetura | Chrysler | Voyager

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler Voyager | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:10 Shitorja ,

Cheverlet vyjager 2.8 dezell viti 2006 rks 7 ulse

3 199 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 ,

SHES PJES PER CHRYSLER VOYAGER 2.5 TD 1999

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 21:46 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 14:56 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 14:24 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 21:18 ,

Shes chraysler 2002 RKS

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 09:06 ,

Shitet Chrysler Voyager 2.8 Lx Crd

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 13:34 ,

Chysler voyager

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 07:58 ,

Chrysler

2 520 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Nën 20:30 ,

Chrysler Voyager 2.5

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 15:45 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 21:24 ,

Chrysler 2.8 diesel AUTOMATIK

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:48 ,

Shitet chrysler 7 ulse dizell 2002

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Qer 17:52 ,

Chrysler Voyager Shes ose ndrroj -98

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:23 ,

Chrysler Voyager 2.5

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:31 ,

Chrysler

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 08:59 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 21:43 ,

Chrysler

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 12:13 ,

Shitet vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 15:02 ,

Shitet Chrysler Voyager 2.5 Crd

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 22:40 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 21:49 ,

Veture me 7ulse

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:02 ,

Shitet Chrysleri ! Jepet me punë (Ibercuk )

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 15:03 ,

Chrysler dizell mundesi ndrrimi

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 06:44 ,

CHRYSLER VOYAGER U shiittt

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 00:07 ,

shes Chrysler ose ndrroj

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 16:04 ,

Shes ose ndrroj.

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 15:10 ,

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 13:18 ,

Shes orgjentisht

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 17:46 ,

Vetura per hendikepos

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler Voyager | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione