Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 22
AX , 45
Berlingo , 1438
BX , 18
C1 , 113
C2 , 136
C3 , 1231
C4 , 866
C5 , 780
C6 , 9
C8 , 116
C-Crosser , 28
C-Elysée , 57
CX , 9
DS , 2
DS3 , 28
DS4 , 16
DS5 , 37
Evasion , 45
GSA , 2
Jumper , 449
Jumpy , 446
Nemo , 112
SAXO , 153
SM , 2
Visa , 1
Xantia , 81
XM , 11
Xsara , 327
ZX , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Pri 11:36
Linku:
,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45
Linku:
,

Shitet Vetura Citroen C5 2005 2.2 HDI

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Sot 11:07 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 ,

Citroen c3 1.4 Dizel v.p.2015 rks

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:02 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:59 Shitorja ,

Citroen C4 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 ,

CITROEN C4 1.6BlueHDI AUTOMATIK •FACELIFT• 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 ,

Shes citroen

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:42 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:41 ,

Citroen C3 1.4 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI 150000KM 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:30 ,

Shite c3 1.4 dizell ndrrohet me vetur ma tmadhe

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

Shitet citroeni 2.0 hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:21 ,

CITROEN DS5 1.6 HDI 112 PS AUTOMATIK

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI rks 6muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 ,

#CITROEN C3 2011 Me dogan te paguar

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:10 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 Dizell 5 Ulse 1 Vit Rexhistrim

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:05 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:03 ,

Citroen C4 1.6 Hdi / Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45
Linku:
,

Shitet Vetura Citroen C5 2005 2.2 HDI

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:44 ,

Shes citroen c4 1.6 dizell E-hdi automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 ,

Citroën C3

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:41 ,

citroen jumpy 1.6hdi nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

CITROEN C5 EXLUSIVE 2.0 HDI 2012 163 PS AUTOMATIK PA DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 ,

Citroen C4 Picaso 1.6 Hdi

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

CITROEN C4 Picasso

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Citroen C Elysee 1.6 hdi 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

SHES CITROEN C4 1.6 EHDI AUTOMATIK VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Citroen C1 - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 ,

Citroen Picasso C4 2.0 Blue HDI - Automatik

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:12 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 ,

Citroen C4 1.6 HDI 2011 Me Doganë

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

Citroen c3 1.4 hdi viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

CITROEN C5 2.0 HDI MANUAL

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:41 Shitorja ,

CITROEN C5 1.6 HDI 110ps

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:40 Shitorja ,

Citroen DS3 1.6 HDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:40 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 HDI

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:40 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 Hdi AUTOMATIK

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

CITROEN C4 1.6 HDI

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Citroen c3 Picasso 1.6 HDI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Citroen DS3 PHASE 1 1.6 i -16V TURBO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:39 Shitorja ,

Citroen C3 1.4 Benzin 75ps

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:38 ,

Citroen c3 automatik viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione