Ferizaj | Makina | Vetura | Citroën | Berlingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Maj 11:01 ,

Citroen berlingo viti2007 rks 03.08.2021 ndrrim

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 20:18 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 22:18 ,

Pikap me Frigorifer ndrrim i munshem me vetur+klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:26 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 15:13 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 12:43 ,

Shitet Citroen Berlingo

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 12:00 ,

Shitet Citroen Berlingo

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 15:03 ,

Shitet Citroen Belingi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 14:55 ,

Shitet Citroen Belingi

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:46 ,

Shitet pikapi citroen me klim

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 20:37 ,

Citroën Berlingo 1.4 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Mar 12:26 ,

Citroen Berlingo

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 04:40 ,

Citroën Berlingo 1.4 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Mar 23:00 ,

Citroen berlingo 2014 1.6HDI

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 16:31 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 10:00 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 15:47 Shitorja ,

I SHITURRRRRR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 13:29 ,

Shes Citroen Berlingo 2007 1.6 Rks

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 13:36 ,

Citroen

1 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 12:24 ,

Pikap citroen

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 10:45 ,

Citroen

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 02:05 ,

Citroen berlingo pikap 1.4 benzin 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 15:03 ,

SHITET CITTROEN BERLINGO ME ULESE- PA DOGANË

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:44 ,

Shitet citroen berlingo

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:14 ,

pikapi citroën berlingo 1.6 diesel

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 18:19 ,

Citroën berlingo

1 260 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 10:46 ,

Citroen Berlingo benzin

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 15:35 ,

Citroen berlingo

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 13:46 ,

Citroen

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 21:22 ,

Shitet pikabi citroen i ardhun prej ch pa dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 08:33 ,

Citroen berlingo shitet!

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 09:45 ,

Citron berlingo 1.6 hdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 17:15 ,

Pikap

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:40 ,

Citroen berlingo

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 15:13 ,

I SHITUR

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 10:37 ,

u shit

1 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 10:08 ,

Shitet citroen berlingo

1 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 08:13 ,

Citroen Berlingo- 1.6 DIZEL - ME DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 11:16 ,

Citroen

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Korr 13:55 ,

Citroen HDi 2.0 dizel viti 2004 Me ulse

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 18:08 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI Pa Dogan Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:33 ,

u shit flm merr jep....

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 22:36 ,

pikapo citroen

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 21:16 ,

pikapo citroen

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Maj 02:33 ,

citroen

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 11:45 ,

Citroen

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:56 ,

Pjes per pikap citron berliningo

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:52 ,

citroen berllingo 1.9d rks

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 01:22 ,

Pickup-Citroen berlingo 2.0 HDI-5 ulese,viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione