Prishtinë | Makina | Vetura | Citroën | Berlingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:50
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:50
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 Dizell 5 Ulse rks 10muj

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 02:10 ,

Shes citroen berlingo me 5 ulse

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 21:17 ,

Citroen

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:14 ,

Citroën

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:54 ,

shes citroën

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:15 ,

Citroën berlingo

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 20:55 ,

SHITET CITROEN BERLINGO

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 20:55 ,

SHITET CITROEN BERLINGO 1.6

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 20:49 ,

Shitet Vetura

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:07 ,

Citroen berlingo 2.0 hdi

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 10:01 ,

Shitet Citroen Berlingo me Frigo

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:46 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 11:33 ,

Citroën Berlingo 2003 Hdi

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 12:46 ,

Citroen Berlingo 1.6

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:58 ,

Citroen Berlingo

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 00:58 ,

U shittt flm merrjep Citroen Berlingo

530 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 15:28 ,

U shit

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 00:31 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Shk 16:06 ,

Shiten veturat

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Jan 13:45 ,

Shitet citroeni dizell 2.0 viti 2002 rks

24 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 01:34 ,

Shitet citroeni dizell 2.0 viti 2002

24 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 12:10 ,

Citroën Berlingo 2009 1.4 benzin

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 16:51 ,

Shes Citroen ne gjendje te rregullt

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 15:01 ,

Shitet pikap citroen berlingo

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 20:07 ,

Citroen 1.4Benzin Viti 2004 Rks 11Muaj Tele +38349333750

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 22:51 ,

Citroen Berlingo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 17:36 ,

Citroen Berlingo

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 22:33 ,

citroen

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 22:25 ,

Pikap citroen Berlingo 1.6hdi 2011

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:17 ,

Citroen berlingo

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 22:43 ,

Citroën Berlingo

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 20:17 ,

Citroen berlingo

2 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 13:18 ,

Citroen Berlingo 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 22:45 ,

Shitet pikapi bajm edhe ndrrim urgjent

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 12:02 ,

Citroen Berlingo dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 10:46 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 18:42 ,

Citroen berlingo hdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 05:25 ,

Citroen Berlingo ME KLIME

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 07:36 ,

Citroen berlingo 1.6 hdi 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 09:03 ,

Citroen berlingo 1.6hdi 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:38 ,

Citroen berlingo 1.6 hdi 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:59 ,

Pikap ndrrim me pare 570 euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 15:25 ,

Shes pikap

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 12:28 ,

citroen berlingo 2.0 hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:36 ,

Uuu.shitt Pikap Citroen 1.4 Benzin Rks 7MUJ - 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 19:38 ,

Shitet pikap citruen

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 12:56 ,

Ndrrim menaj kerr matshtrejt shtoj pare

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:01 ,

U shit

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 11:48 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione