Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C-Elysée

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C-Elysée | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:39 Vetura , Lipjan

Citroen c-elysëe

6 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 23:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 10:42 Vetura , Ferizaj

CITROEN ELYESEE 1.2 B /VITI 2016 /RKS 8 MUJ/TEL 048 110 165

5 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 22:08 Vetura , Vushtrri

Citroen C-Elysee

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 12:46 Vetura , Ferizaj

SHES CITROEN 1.2 B v,p 2016 RKS 9 MUJ

5 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 19:12 Vetura , Prizren

Shitet citroeni me 67.000 Km 9000€

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Qer 20:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C-Elysee 2014 1.6 HDI

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 22:59 Vetura , Ferizaj

Citroen

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 20:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C Elysee

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 12:17 Vetura , Vushtrri

i shitur

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 15:25 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 17:24 Vetura , Prishtinë

Shes Citroen Elyse 1.6 Diesel gjendje perfekte

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Tet 17:26 Vetura , Prishtinë

Citruen

6 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 12:48 Shitorja Vetura , Drenas

Citroen

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 19:02 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.2 | 2015

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 16:12 Vetura , Prizren

Shitet citroeni

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 11:32 Vetura , Prishtinë

Citroën Elysee 2020

11 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 14:12 Vetura , Prishtinë

Rent A Car Elite / 044 603 803

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Tet 20:16 Vetura , Prishtinë

Shes Citroën Elysee

5 390 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Tet 14:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car mara

20 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 12:46 Vetura , Ferizaj

#Citroen C-elyesee me vetem 11.000 KM Me dogan rks

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gush 19:27 Vetura , Prizren

Citroen c elyse

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 22:35 Vetura , Prizren

Citroen c-elysse

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Shk 20:20 Vetura , Gjilan

Shitet vetura Citroën C-Elysèe 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 20:32 Vetura , Pejë

Citroen C-ELYSEE EXCLUSIVE 2015 Full -

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 13:55 Vetura , Lipjan

Citroen C-Elysee 1.6 Hdi Viti 2016 RKS 1 Vit

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 17:17 Vetura , Pejë

citroen

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 17:17 Vetura , Pejë

Citroen

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:25 Vetura , Pejë

citroen

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 09:19 Vetura , Pejë

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 15:39 Vetura , Pejë

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 14:16 Vetura , Pejë

citroen

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 10:48 Vetura , Ferizaj

Citroën C-Elysse

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 11:34 Vetura , Pejë

citroen

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 07:46 Vetura , Pejë

citroen

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:36 Vetura , Gjilan

I pari pronar

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 19:54 Vetura , Prizren

Shitet Citroen c elysee

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 17:09 Vetura , Gjilan

Shite vetura citroen

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 13:28 Vetura , Gjakovë

Shitet Citroen C Elysee 2014

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Qer 20:48 Vetura , Gjakovë

shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 00:11 Vetura , Prishtinë

Viti 2017 .1.2 B

9 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 17:18 Vetura , Prishtinë

Citroen

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 11:03 Vetura , Pejë

Shes vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 17:46 Vetura , Prizren

Shitet Citroen c elysee

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:58 Vetura , Pejë

Citroen C-Elysée

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 22:08 Vetura , Mitrovicë

Citroen 1.2 benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:44 Vetura , Prishtinë

Citroen c-elysee 00 km

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:42 Vetura , Deçan

Shitet urgjent citroen c-elysee 00 km

9 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 19:50 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjen citroen c-elysee 00 km

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C-Elysée | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione